AK Parti esnaflarla kahvaltıda buluştu

AK Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz, beraberinde AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, AK Parti 22. Dönem Bartın Milletvekili Asım Kulak, önceki dönem İl Başkanlarından Yaşar Arslan ve teşkilat mensuplarıyla birlikte esnaflarla kahvaltıda bir araya geldi.

AK Parti esnaflarla kahvaltıda buluştu Güncel

AK Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz, beraberinde AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, AK Parti 22. Dönem Bartın Milletvekili Asım Kulak, önceki dönem İl Başkanlarından Yaşar Arslan ve teşkilat mensuplarıyla birlikte esnaflarla kahvaltıda bir araya geldi. Hükümet Caddesi’nde gerçekleştirilen kahvaltı programında Başkan Adayı Aldatmaz, esnafın sorunlarını dinleyerek her zaman çözüm odaklı olarak çalışacaklarının sözünü vererek, hizmet olarak hem Bartın’ı hem de esnafı kalkındırmak için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti. Sohbet havasında geçen programda Aldatmaz, esnafın sıkıntılarını bildiklerini belirterek, sorunların çözümleri için fikir alışverişinde bulundu.

Kalaycı: “AK Parti her zaman halkın içinde”

Esnaflar sorunlarını bildiklerini belirten AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, düzenlenen kahvaltı programı sonrası değerlendirmelerde bulundu. Kalaycı; “Halkımızla her zaman iç içeyiz. Esnaflarımızla her zaman hasbıhal ediyoruz.  Her zaman birlik beraberlik içinde çalıştık ve çalışmaya da devam edeceğiz. Tabii sorunları yakından biliyoruz. İnşallah halkımızın desteğiyle 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde göreve geldiğimiz takdirde bu sorunların çözümü için elimizden geleni yapacağız. Güçlü bir Bartın’ın yolu güçlü ekonomiden geçiyor. Bu ekonomiyi oluşturan esnaflarımız kentimizin can damarıdır. Bu nedenle esnaflarımız bizler için çok önemli. Esnaflarımızın sorunlarını bilen ve bu sorunlara çözüm üretecek olan bir başkan adayımızla vatandaşlarımızı karşısına çıktık. İnşallah önümüzdeki seçimlerde halkımız tercihini ak belediyecilikten yana kullanıp, bize görev verecektir. Ben önümüzdeki seçim sürecinin hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam