CHP’den Bartın GİAD’a ziyaret

CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu ve CHP Bartın Belediye Başkan Adayı Mehmet Arslan, Bartın Genç İş İnsanları Derneği (GİAD) Başkanı Salim Cem Yıldız, yönetim kurulu üyeleri ve dernek üyelerini ziyaret etti.

CHP’den Bartın GİAD’a ziyaret Güncel

CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu ve CHP Bartın Belediye Başkan Adayı Mehmet Arslan, Bartın Genç İş İnsanları Derneği (GİAD) Başkanı Salim Cem Yıldız, yönetim kurulu üyeleri ve dernek üyelerini ziyaret etti. Ziyarette CHP Meclis Üyesi Ayca Taşken, CHP İl Başkanı Cemal Selim Karakaş, CHP Merkez İlçe Başkanı Nazif Çomak da yer aldı.  Bartın GİAD Başkanı Salim Cem Yıldız ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu, CHP Meclis üyesi Ayca Taşken, CHP İl Başkanı Cemal Selim Karakaş, CHP İlçe Başkanı Nazif Çomak ve CHP Belediye Başkan adayı Mehmet Aslan’a derneğimizi ziyaret etmesi bizleri mutlu etti”  dedi.

Ziyarette ayrıca Yıldız, Bankoğlu ve beraberindekilere dernek çalışmaları hakkında bilgi verirken fikir alışverişinde de  bulunuldu. Bankoğlu ve beraberindekiler ise Başkan Yıldız ve yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam