Kalaycı: “Girdiğimiz tüm seçimlerden yüzümüzün akıyla çıktık”

AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, Kozcağız Belediye Başkanı ve Adayı Mustafa Karaman’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette 31 Mart yerel seçimlerinde Başkan Karaman’a başarılar dileyen Kalaycı, “İnşallah 31 Mart 2019’da da halkımız desteği verecektir. Tercihini ak belediyecilikten yana kullanacaktır” dedi.

Kalaycı: “Girdiğimiz tüm seçimlerden yüzümüzün akıyla çıktık” Güncel

AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, beraberinde İl Başkan Yardımcıları Fahrettin Özkaya ve Ayhan Tepe, İl Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Akdemir, AK Parti Bartın İl Genel Meclis Üyesi Aday Adayı Göker Giray Gülsoy ile birlikte Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman'ı makamında ziyaret etti. 31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerde Karaman’a başarılar dileyen Kalaycı, seçimlerin önemine değindi. Kurulduğu günden buyana Bartınlıların her zaman AK Parti’nin yanında olduğunu belirten Kalaycı; “17 yılda girdiğimiz tüm seçimlerden yüzümüzün akıyla çıktık. İnşallah 31 Mart 2019’da da halkımız desteği verecektir. Tercihini ak belediyecilikten yana kullanacaktır” dedi.

“Bartın’ı layık olduğu hizmetlere kavuşturacağız”

AK Parti davasının, halka hizmet edenlerin davası olduğunu aktaran Kalaycı; “AK Parti'de ben değil biz vardır. Ben diyen AK Parti davasını anlamamış demektir. AK Parti bu anlayışla daha güçlü şekilde yarınlara ulaşacaktır. AK Parti bir hizmet partisidir. Biz hizmet partisiyiz, bunun için hizmet siyaseti diyoruz, bunun için gönül belediyeciliği diyoruz. Bartın’ın da yine bu seçimde de tercihini hizmet siyasetinden, gönül belediyeciliğinden yana kullanacağına olan inancım tamdır. Halkımızdan aldığımız destekle gönül gönüle vererek Bartın’ı layık olduğu hizmetlere kavuşturacağız” diye konuştu.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam