Minik Öykü için kan veriyorlar

Türk Kızılayı Bartın Şubesi’nin minik Öykü’ye umut olmak için düzenlediği kan ve kök hücre bağışı kampanyası başladı. Cumhuriyet Meydanında gerçekleşen kampanyada vatandaşlar Öykü’ye destek olmak için bağışta bulunurken bağış da bulunanlar arasında Bartınspor Kalecisi Hakan Acar da vardı. Kampanya yarın da devam edecek.

Minik Öykü için kan veriyorlar Güncel

Türk Kızılayı Bartın Şubesi, minik Öykü’ye umut olmak için kan ve kök hücre bağışı kampanyası düzenledi. Doktorların nakil için 2,5 ayının kaldığını söylediği Öykü Arin için düzenlenen kan ve kök hücre bağışı kampanyası  Cumhuriyet Meydanında gerçekleştiriliyor. Kampanyanın ilk gününde vatandaşlar Öykü’ye destek olmak için bağışta bulunurken bağış da bulunanlar arasında Bartınspor Kalecisi Hakan Acar da yer aldı.

Bugün de devam ediyor

Aynı zamanda Bartın Yardımseverler Derneği Üyesi Mihrican Şenuzun ve Güray Demiryay da destek olduğu kampanyayla Öykü’ye umut olmak ve yeniden onu yaşama bağlamak hedefleniyor. Türk Kızılayı Bartın Şubesi Başkanı Rıza Çakın, tüm Bartınlıları minik Öykü’ye umut olmak için Cumhuriyet Meydanına davet ederken kampanya yarın da devam edecek.

 

Muhammet CİVAN

Muhammet CİVAN / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam