“Gayemiz samimiyetle ısınan gönüller”

AK Parti İl Gençlik Kolları ve İl Üniversiteler Teşkilatı tarafından Bartın Üniversitesi Ağdacı Kampüsünde " Çorbaları içelim, Finalleri geçelim" sloganı çerçevesinde Çorba Dağıtım Etkinliği düzenlendi.

“Gayemiz samimiyetle ısınan gönüller” Güncel

AK Parti İl Gençlik Kolları ve İl Üniversiteler Teşkilatı tarafından Bartın Üniversitesi Ağdacı Kampüsünde " Çorbaları içelim, Finalleri geçelim" sloganı çerçevesinde Çorba Dağıtım Etkinliği düzenlendi. Üniversiteli öğrencilerin yoğun ilgisi ve memnuniyeti ile karşılanan etkinlikle ilgili değerlendirmelerde bulunan AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Onur Özkaya, “Final sınavlarına çalışmak ile meşgul olan yoğun bir sınav dönemi geçiren üniversiteli kardeşlerimizin, birçoğunun kahvaltı dahi yapamadan, sınavlarına geldiklerini düşünerek, soğuyan ve üşüten şu kış günlerinde gönüllerimiz beraber ısınsın, genç kardeşlerimiz sınavlarında başarılı olsunlar diye Ağdacı Kampüsümüz önünde Gençlik Kollarımız ve İl Üniversiteler Teşkilatımız ile üniversiteli kardeşlerimizin hem bir nebze içlerini ısıtacak çorba ikramında bulunduk, hem de muhabbetleri ile mutlu olup, sınavlarında başarılar diledik” dedi.

"Çorbaları içelim, Finalleri geçelim"

Bu tarz etkinlikleri gerçekleştirmeye devam edeceklerini dile getiren Özkaya “Samimiyete ve beraberliğe her zamankinden daha çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde yüzlerindeki samimi gülüşleri bizleri daha da umutlandırdı. Daha da ziyadesi ile asıl olan çorba ile ısınan midelerimiz değil samimiyetle ısınan gönüller gayemiz. "Çorbaları içelim, Finalleri geçelim" sloganı ile gerçekleştirdiğimiz bu faaliyetimiz dolayısı ile öncelikle üniversiteli kardeşlerimiz ve şahsım adına çorba dağıtımını gerçekleştiren ve faaliyetimizin her kademesinde görev alan Gençlik Kolları Teşkilatımızdaki her bir kardeşime ayrı ayrı teşekkürü bir borç biliyorum. Bu tarz proje ve programların gençliğimizin ihtiyacı doğrultusunda her zaman gerçekleştireceğimizi ayrıca belirtmek isterim” şeklinde konuştu.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam