Güner, Hasankadı’nın sorunlarını yerinde dinledi

Karne dağıtım töreni için Hasankadı Beldesi’ne giden Bartın Valisi Sinan Güner, Hasankadı Belediye Başkanı Zeki Erdoğan’ı da makamında ziyaret etti. Güner, ziyarette Hasankadı Beldesi’nin ihtiyaçları hem Başkan Erdoğan’dan hem de belde muhtarlarından dinledi. Güner, bundan sonra her Cuma günü farklı bir ilçeye ya da beldeye giderek halkın taleplerini yerinde dinleyeceklerini söyledi.

Güner, Hasankadı’nın sorunlarını yerinde dinledi Güncel

Karne dağıtım töreni için Hasankadı Beldesi’ne giden Bartın Valisi Sinan Güner, Hasankadı Belediye Başkanı Zeki Erdoğan’ı da makamında ziyaret etti. Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Yavuz Selim Kapancı, İl Emniyet Müdürü Ogün Vural, daire amirlerinin de yer aldığı ziyarete ayrıca belde muhtarları da katıldı. Başkan Erdoğan’dan Belediyenin çalışmaları ve beldenin ihtiyaçları hakkında bilgiler alan Güner, ayrıca muhtarların sorun ve taleplerini de dinledi. Toplantının faydalı geçtiğini ifade eden Güner, “Bugün daire müdürlerimiz ve yatırımcı kuruluşlarımızın temsilcileriyle birlikte Hasankadı’ya geldik. Belediye Başkanımızın makamında beldemizin sorunları muhtarlarımızla birlikte dinledik. Daire müdürü arkadaşlarımız ve yatırımcı kuruluşların amirleri çeşitli bilgilendirme yaptılar.  Çok faydalı geçti” dedi.

Cumaları ilçeleri ve beldeleri ziyarete edecek

Bundan sonra her Cuma günü farklı bir ilçeye ya da beldeye giderek halkın taleplerini yerinde dinleyeceklerini ifade eden Sinan Güner, “Düşüncemiz her Cuma günü farklı bir ilçede ve beldede olmak. Bu programımızı gerçekleştirebilirsek vatandaşımızın ayağına biz gideceğiz. Vatandaşlarımız yanımıza gelemeyebilirler ya da geldiklerinde ben müsait olamayabilirim ama Salı günleri Valiliğimizde halk günlerimiz var. Cuma günü de biz halka gidiyoruz” şeklinde konuştu.

 

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam