Bankoğlu ve Okutay, Kozcağız’da aday tanıtım turunda

CHP Bartın Milletvekili ve Anayasa Komisyonu Üyesi Aysu Bankoğlu, Kozcağız Belediye Başkan Adayları Meliha Okutay’la birlikte Kozcağız halkını, esnafını ve beldedeki kurumları ziyaret etti.

Bankoğlu ve Okutay,  Kozcağız’da aday tanıtım turunda Güncel

CHP Bartın Milletvekili ve Anayasa Komisyonu Üyesi Aysu Bankoğlu, Kozcağız Belediye Başkan Adayları Meliha Okutay’la birlikte Kozcağız halkını, esnafını ve beldedeki kurumları ziyaret etti. CHP İl Başkanı Selim Karakaş ve parti üyelerinin de olduğu ziyaretlerde Kozcağız’ın yaşam standartlarını yükseltmek hedefinde olduklarını belirten Bankoğlu, halkçı ve katılımcı yerel yönetim anlayışlarını Kozcağız halkıyla paylaştı. Bankoğlu,  7 bini merkez beldemizde olmak üzere 40 köyümüzle 31 bin kişiye hizmet vermeye çalışan bir belediyemiz var. 1 Nisan’da Bartın’a bahar gelecek. Hemşehrilerimizin sıkıntılarını ve taleplerini dinliyoruz. CHP olarak yeni dönemde bu sıkıntıları çözmek, beklentileri karşılamak için adayımız Meliha Okutay hem deneyimlerini hem de vizyonunu tüm Kozcağızlılarla paylaşacağız” dedi.

Aysu Bankoğlu sözlerini, Kozcağız’ın hak ettiği yaşam standartlarına CHP’nin kucaklayıcı politikası ile varabileceğini, geriye sayımın başladığını, her yaştan Kozcağızlının yeni dönemde bambaşka bir çehreye kavuşacağını söyleyerek tamamladı.

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam