Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde sona geliniyor

Bartın Valisi Sinan Güner, inşaatı devam eden Bartın Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde incelmelerde bulundu. İncelemede çalışanlara kolaylıklar dileyen Güner, yüklenici firma yetkililerinden de çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde sona geliniyor Güncel

Bartın’da yapımı devam eden Bartın Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde sona yaklaşılırken Bartın Valisi Sinan Güner, lise inşaatında incelemelerde bulundu. İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim Kayış’ın da olduğu incelemelerde çalışanlara kolaylıklar dileyen Güner, yüklenici firma yetkililerinden  de çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Lisenin Bartın eğitimine yapılan en büyük yatırımlardan biri olduğunu ifade eden Sinan Güner, okul inşaatının  ocak ayı sonuna kadar bitirilmeye gayret edilmesi talimatını verdi.

24 derslikli olacak

Bartın Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin ihalesi 24 Ağustos 2017 tarihinde yapılmıştı.  30 Kasım 2017 tarihinde de sözleşmesi imzalanan lise, 24 derslikli okul binası, kapalı spor salonu ve 4 adet atölye olmak üzere 14 bin 500 metrekare kapalı alandan oluşuyor. 30 dönümlük arazide inşaat çalışmaları yapılan lise  KDV dahil 20 milyon 886 bin TL’ye ihale edildi.

 

 

Muhammet CİVAN

Muhammet CİVAN / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam