Kalaycı: "En yüksek oyu alacağız"

AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, 31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan yerel seçimler öncesi değerlendirmelerde bulundu. Kalaycı, seçimlerde partisinin 31 Mart 2019 mahalli idareler seçiminde "Tevazu, samimiyet ve gayretle daima millet, daima memleket" sloganını benimsediğini aktardı.

Kalaycı: Güncel

AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, 31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan yerel seçimler öncesi değerlendirmelerde bulundu.  31 Mart 2019 seçimlerinin önemine değinen Kalaycı, “Geçtiğimiz günlerde AK Parti Belediye Başkan Adaylarımızı yoğun bir katılımla gerçekleştirdiğimiz programla tanıttık. Önümüzdeki seçimlerde il, ilçe ve beldelerde partimizi temsil edecek belediye başkan adaylarımıza rabbimden şimdiden muvaffakiyetler diliyorum. Bartın’ın bu seçimlerde de tercihini hizmet siyasetinden, gönül belediyeciliğinden yana kullanacağını inanıyorum. AK Parti kadroları bu seçimlerde Bartın’da daha çok koşturarak, daha çok çalışacak, daha çok insana ulaşacak, inşallah bir kez daha partimizin bayrağını en yukarıda dalgalandıracaktır. 31 Mart seçimlerinde AK Parti teşkilatlarımıza çok büyük görevler düşüyor” dedi.

“İnancımız tam”

Türk milletine inançlarının tam olduğunu ifade eden Kalaycı şöyle devam etti:

“Takdir halkımızındır. Millet neye karar verirse sandıkta neyi tercih ederse o ortaya çıkıyor. Milletimiz başından itibaren çok partili siyasi hayatımızda hep doğrudan yana hükmetmiş, hep kendisi için en güzeli olduğuna, inandığına oy vermiştir. Partimiz kurulduğu günde buyana da halkımız Liderimiz Sayın Cumhurbaşkanımıza gereken desteği her seçim döneminde göstermiştir. Bu millet Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı sadece Türkiye'nin değil, İslam dünyasının ve mazlum milletlerin sesi, kimsesizlerin soluğu ve kimsesizlerin kimsesi olarak kabul etmiştir. Bundan sonraki süreçte de aynı şekilde devam edecektir. Önümüzde 31 Mart seçimleri var. Bu seçimde milletimiz kendi sözünü, geleceğini belirleyecek Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi çerçevesinde yerel yönetimlerde de AK Parti'yi, Recep Tayyip Erdoğan'ı tercih edecektir. Buna olan inancımız tamdır. 

“31 Mart'ta da en iyi sonucu alacağız”

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine geçişten sonra milletimiz, bir yerel seçim olmasına rağmen hangi istikamette gideceğini bu seçimde yeniden teyit edecek.  Bizler hizmet yarışı içinde milletimize en iyi hizmeti yapmak için çalışıyoruz. Bu ayın sonunda Cumhurbaşkanımız yerel seçim manifestosunu açıklayacak. Biz davamıza olan inancımızla çalınmadık kapı, sıkılmadık el ve girilmedik gönül bırakmayacağız. Tüm gönülleri kazanmak için adeta büyük bir seferberlik içerisinde çalışacağız. Biz 'İnsanı yaşat ki devlet yaşasın.' diyerek milletimize hizmetkâr olmak için AK Partililer olarak gece gündüz çalışmaya hazırız. Biz inşallah Bartın’da 31 Mart'ta bir destan yazacağız. Ben tüm adaylarımıza şimdiden başarılar diliyorum. Önümüzdeki seçimlerin ülkemiz, milletimiz ve Bartın’ımız için hayırlara vesile olmasını diliyorum."

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam