Bankoğlu ve Arslan’dan Uluslulara ziyaret

CHP Bartın Milletvekili ve Anayasa Komisyonu Üyesi Aysu Bankoğlu, CHP Ulus Belediye Başkan Adayı Çetin Selçuk Arslan’la birlikte Ulus’ta vatandaşları ve esnafları ziyaret etti.

Bankoğlu ve Arslan’dan Uluslulara ziyaret Güncel

CHP Bartın Milletvekili ve Anayasa Komisyonu Üyesi Aysu Bankoğlu, CHP Ulus Belediye Başkan Adayı Çetin Selçuk Arslan’la birlikte Ulus’ta vatandaşları ve esnafları ziyaret etti.  Ulus’ta belediye  başkan adayının belirlenmesinin ardından hem Arslan’ın hem de kendisinin seçim çalışmalarına başladığını ifade eden Bankoğlu, “Ulus İlçesi Belediye Başkanı Adayımız Selçuk Çetin Arslan ile çalışmalarımıza başladık. Yurttaşlarımıza yaptığımız ziyaretlerde CHP’nin ayırmadan herkese eşit hizmet götüreceğini anlattık. Esnaf ve sanayi çalışanlarının beklentilerini öğrenip, hayırlı olması dileğiyle hedeflerimizi anlattık. Bartın’ın en büyük ve kalabalık ilçesinin adayı Selçuk Çetin Arslan gerek kentimize karşı sorumluluklarıyla gerekse vizyonuyla çok kıymetli bir hemşehrimizdir” dedi.

“Projelerle çalışacağız”

AK Parti’nin kötü ekonomik politikalarına vurgulayan  Bankoğlu “ Yerel yönetimler dahilinde bir istihdam politikası kaçınılmaz olmuştur. Yurttaşlarımızın beli bükülmüştü artık kırılmak üzere. CHP olarak aile ekonomisine katkı sağlayacak projelerle belediyelerimiz yurttaşlarımıza kazanç alanları yaratacak. Bartın’ın neredeyse el değmemiş, görmezden gelinen tarımsal, kültürel ve sanayi zenginliklerini öne çıkaracak projelerle çalışacağız” açıklamasında bulundu. Bankoğlu bölgenin ekonomik, sosyal ve kültürel hayatının canlanması için CHP’li adayların ileri görüşlülüğüne ihtiyaç olduğunu belirtti.

“Arslan ve ekibi Ulus’a beklediği hizmeti getirmeye hazır”

Siyasetin bir iddia işi olduğunu hatırlatan Bankoğlu “Sayın Arslan ve ekibi gerek projeleriyle gerekse vizyonlarıyla Ulus’a beklediği hizmeti getirmeye hazır. 70 mahallesi ve köyü bulunan Ulus’un önce gelir kaynaklarının artırılması konusunda hemşehrilerimizin görüşlerini alıyoruz. Bu köklü ilçemizin kaderini değiştirmeye, hak ettiği itibarı hızla kavuşturmaya çalışacak enerjik, istekli ve eşitlikçi bir adayla aranızdayız” diyerek tüm adaylara başarılar diledi.

 

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam