Demirok: “Oturan değil, çalışan muhtar olacağım”

31 Mart yerel seçimlerinde Bartın’ın Kemerköprü Mahallesinden muhtar adayı olan Nevin Demirok, Kemerköprü sakinlerinin teveccühüyle muhtar olduğu takdirde ayrıştırıcı değil, birleştirici bir muhtar olacağını söyledi. “Oturan muhtar değil, çalışan muhtar olacağım” diyen Demirok, mahallede yapmak istediklerini de tek tek anlattı.

Demirok: “Oturan değil, çalışan muhtar olacağım” Güncel

31 Mart yerel seçimlerinde Bartın’ın Kemerköprü Mahallesinden muhtar adayı olan Nevin Demirok, Kemerköprü sakinlerinin teveccühüyle muhtar olduğu takdirde ayrıştırıcı değil, birleştirici bir muhtar olacağını söyledi. Kemerköprü’nün nüfusunun 11 bin 663’ü geçtiğini ifade eden Demirok, güvenilir, çözüm üreten ve sorun çözen birisi olarak geldiğini ifade etti. Demirok, “Güvenilir, çözüm üreten, sorun çözen birisi olarak geliyorum. Mahallemizde çalışkan ve yetenekli öğrencilere Belediyemizden, işadamlarımızdan ve hayırsever vatandaşlarımızdan burs isteyeceğiz. Kemerköprü Mahallemizin toplam nüfusu 11 bin 663’ü geçmektedir. Mahallemiz yerleşim yeri merkezi ve devlet kurumlarımızda içinde bulunduğu için başka illerden gelen vatandaşlarımız oturmak için mahallemizi öncelikli olarak tercih etmektedir. Bende bu göre gelirsem ayrıştırıcı değil, birleştirici olacağım” dedi.

“İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızı tek tek tespit edeceğiz”

Mahallede gerçekleştireceği sosyal ve kültürel etkinliklerle mahalle sakinlerini kaynaştırmayı hedeflediğini dile getiren Demirok, “Komşunun komşusunu tanımadığı bugünlerde birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Muhtar olarak yapacağım sosyal ve kültürel etkinliklerle vatandaşlarımızı kaynaştırıp herkesin o eski özlem duyulan mahalle günlerine dönmesini sağlayacağım. Mahallemizde bulunan okulların yönetimiyle görüşüp ihtiyaç sahibi çocuklarımızın ihtiyaçlarını gidermek için var gücümle çalışacağım. Mahallemizde yaşlı, bakıma muhtaç ve gerçekten durumu iyi olmayan vatandaşlarımızı tespit edip tek tek ziyaret ederek  devletimizin ve Belediyemizin yardımlarını vatandaşlarımıza ulaştırmak  için çalışacağım” şeklinde konuştu.

“Muhtarlık ek işim değil, tek işim olacak”

Muhtarlığın ek işi değil, tek işi olacağını kaydeden Nevin Demirok, “Mahallemizde bulunan site yönetimleriyle irtibatlı halde olacağım. Belirli sürelerde toplantılara yaparak mahallemizi ilgilendiren sorunları beraber çözüme ulaştıracağız. Seçilecek olan belediye başkanıyla uyum içerisinde olacağız. Oturan muhtar değil, çalışan muhtar olacağım. Muhtarlık ek işim değil, tek işim olacak. Değişim olmazsa, gelişim olmaz” ifadelerinde bulundu.

Muhammet CİVAN

Muhammet CİVAN / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam