AK Parti kampı sona erdi

AK Parti 31 Mart seçimlerini değerlendirmek ve 2019 Yerel seçimlerine hazırlık amacı ile Kızılcahamam’da kamp gerçekleştirdi. 2 gün süren ve 81 ilden katılımın olduğu kampa AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı da katıldı.

AK Parti kampı sona erdi Güncel

AK Parti  31 Mart seçimlerini değerlendirmek ve 2019 Yerel seçimlerine hazırlık amacı ile Kızılcahamam’da kamp gerçekleştirdi. 2 gün süren ve 81 ilden katılımın olduğu kampa AK Parti  İl Başkanı Turhan Kalaycı da katıldı.  AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir başkanlığında yapılan toplantıda 2019 Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde teşkilat çalışmaları kapsamlı bir şekilde değerlendirilirken, seçim stratejileri ele alındı. 

“Yerel seçim kampanya süreci değerlendirildi”

Kamp ile ilgili bilgiler veren AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı; “Mart 2019'daki yerel seçimler öncesi AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Erkan Kandemir başkanlığında İl Başkanları Çalışma Kampı gerçekleştirildi. 2019 Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde teşkilat çalışmalarının kapsamlı bir şekilde istişare ve değerlendirmelerinin yapıldığı bu kampa katılım sağladım. Yerel seçim kampanya süreci ve stratejilerinin değerlendirildiği kamp programımızda alınan kararların ülkemize, vatanımıza ve milletimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. 31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerin de hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam