AK Parti adaylarını yarın tanıtıyor

31 Mart yerel seçimlerine giderken AK Parti İl Başkanlığı, Bartın’daki belediye başkan adaylarını yarın tanıtacak. Kültür Merkezi’nde yapılacak olan aday tanıtım toplantısına, 25 ve 26. Dönem Antalya Milletvekili, AK Parti MKYK Üyesi Gökçen Enç’te katılacak. Aday tanıtımı 11.30’da başlayacak.

AK Parti adaylarını yarın tanıtıyor Güncel

31 Mart yerel seçimlerine giderken AK Parti İl Başkanlığı, Bartın’daki belediye başkan adaylarını yarın tanıtacak. Kültür Merkezi’nde yapılacak olan aday tanıtım toplantısına, 25 ve 26. Dönem Antalya Milletvekili, AK Parti MKYK Üyesi Gökçen Enç’te katılacak. Aday tanıtımı 11.30’da başlayacak.  Bartın halkının aday tanıtımına davet eden  AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, Bildiğiniz üzere uzun süredir devam eden belediye başkan adaylarını belirleme süreci, yapılan çeşitli anketler ve kapsamlı çalışmalar sonucu Allah kısmet ederse cumartesi günü neticelenecektir. Cumartesi günü saat 11.30’da Kültür Merkezi’nde 24, 25 ve 26. Dönem Antalya Milletvekili, AK Parti MKYK Üyesi Sayın Gökçen Enç’in katılımıyla yapılacak olan aday tanıtım toplantımıza tüm halkımızı davet ediyorum. Cumartesi günü açıklanacak il, ilçe ve belde belediye başkan adaylarımızın şimdiden ilimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi. 

“Milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz”

Birlik ve beraberliğin önemine değinen Kalaycı; “Partimizin en büyük gücü birlikteliği ve beraberliğidir. Bu birliğimizi, bu beraberliğimizi Allah'ın izniyle inşallah 31 Mart akşamı zaferle taçlandıracağız. Tevazu, samimiyet ve gayret ile mücadelemizi sonuna kadar yapacağız. Bu hizmet bayrağını elimizden geldiğince yukarı taşımak için mücadelemizi yapacağız. Her seçimden büyük bir zaferle çıkarak büyüdük ama bir o kadar da tevazu ile küçüldük. Öpmedik el, girmedik gönül bırakmadık. Tek gayemiz vardı, bu necip millete nasıl hizmet edebiliriz. İnşallah bundan sonra da aynı düşüncelerle milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam