Tunç ve Aldatmaz masada kapıştı

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Bartın Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz ile birlikte, Bartın Çok Amaçlı Spor Merkezi’ni ziyaret ederek, antrenman yapan genç sporculara başarılar dilediler. Ziyarette Tunç ve Aldatmaz masa tenisi de oynarken her iki siyasetçinin masa tenisindeki kapışması renkli anlara sahne oldu.

Tunç ve Aldatmaz masada kapıştı Güncel

Milletvekili Tunç,  Bartın’da sporcuların hizmetine kazandırılan bünyesinde 8 ayrı branşta spor yapılabilecek Bartın Çok Amaçlı Spor Merkezi Boks Salonuna Milli Boksör Bartın’ın gururu, Avrupa Şampiyonu, Dünya ikincisi, Kadınlar Boks Milli Takım Kaptanı Şennur Demir’in adının verildiğini belirtti. Bartın Çok Amaçlı Spor Merkezi’ni ziyaret eden Yılmaz Tunç ve Yusuf Ziya Aldatmaz antrenman yapan sporcu ve hocalarla bir süre sohbet ederek, başarı dileklerini ilettiler.

 Tunç ve Aldatmaz ile bir süre masa tenisi oynadığı ziyarette sporcu ve hocalar Tunç ve Aldatmaz’a ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerini belirterek, Bartın’daki gençlik ve spor alanında gerçekleştirilen yatırımlar için teşekkürlerini ilettiler.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam