Arslan ve CHP Ulus Teşkilatından Hergün’e Çalışan Gazeteciler Günü ziyareti

CHP Ulus Belediye Başkan Adayı Çetin Selçuk Arslan, CHP Ulus Eski Belediye Başkanı ve İl Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Ulus ve CHP Ulus İlçe Başkanı Yaşar Yıldırım, Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın ve gazete ekibini ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazetesiler Gününü kutladı.

Arslan ve CHP Ulus Teşkilatından Hergün’e Çalışan Gazeteciler Günü ziyareti Güncel

CHP Ulus Belediye Başkan Adayı Çetin Selçuk Arslan, CHP Ulus Eski Belediye Başkanı ve İl Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Ulus ve CHP Ulus İlçe Başkanı Yaşar Yıldırım, Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın ve gazete ekibini ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazetesiler Gününü kutladı. Sohbet havasında geçen ziyarette gazeteciliğin zor ve meşakkatli bir iş olduğunu ifade eden Belediye Başkan Adayı Arslan, “Demokrasinin en önemli unsuru olan ve haber alma özgürlüğümüzün yılmaz emekçileri olarak s 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüz kutlu olsun. Sizlere ekonomik ve hukuksal güvencelerinizin olduğu bol ve güzel haberleri iletmeniz arzusuyla, özgür ve sağlık dolu günler diliyorum” dedi.

Ulus: “Kamuoyunun bilgilenmesini sağlıyorsunuz”

CHP Ulus Eski Belediye Başkanı ve İl Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Ulus  ise ziyarette “İlimizin sosyal, kültürel, ekonomik gelişmesi ve kalkınmasına gündeme taşıdıkları konularla katkı sağlayan, halkımızın habere ve bilgiye ulaşması, kamuoyunun bilgilenmesi ve bilinçlenmesinde kilit bir rol oynayan, demokrasimizin güçlenmesine, ülkemizin ilerlemesine, birlik ve beraberliğimizin korunmasına önemli bir katkı sağlayan,  gazetecilik mesleğine gönül vermiş olan sizlerin ve sizin vasıtanızla da   tüm gazetecilerimizin ve bu özel gününü kutluyorum” şeklinde konuştu.

Yıldırım: “Görüşleriniz bizler için çok önemli”

Arslan ve Ulus gibi 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlayan CHP Ulus İlçe Başkanı Yaşar Yıldırım  ise “Ülkemizin, ilimizin ve Ulus’umuzun  sorunlarını kamuoyuna aktaran ve yine ilimiz ile ilçemizin tanıtımında etkin çözüm önerileriyle toplumsal yapının ve kamu kurum ve kuruluşlarının daha sağlıklı bir şekilde çalışmasına yardımcı olan basın mensuplarımızın yorum ve görüşleri biz siyasetçiler için de oldukça önemli ve bir o kadar da bizlere fayda sağlıyor.  İlimizin ve ilçemizin  sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesi ve kalkınması için yürütülmekte olan çalışmalar ile projelerin paylaşılması ve kamuoyu tarafından sahiplenilmesinde de yerel basınımızın katkısı yadsınamaz. Öncelikle sizlerin ve tüm gazeteci kardeşlerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü canı gönülden kutluyorum” ifadelerinde bulundu.

Nihal Çınçın ise kendilerini bu özel günde unutmayarak ziyaret eden Çetin Selçuk Arslan, Hüseyin Ulus ve Yaşar Yıldırım’a teşekkür etti.

 

 

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam