Müge Anlı, Zekeriya Özen’i arıyor

Bartın’ın Abdipaşa Beldesine bağlı Çavuş Köyündeki evinden 27 Nisan 2018 tarihinde kaybolan ve kendisinden o günden beri bir daha haber alınamayan 63 yaşındaki Zekeriya Özen’in ailesi Müge Anlı’ya başvurdu.

Müge Anlı, Zekeriya Özen’i arıyor Güncel

Bartın’ın Abdipaşa Beldesine bağlı Çavuş Köyündeki evinden 27 Nisan 2018 tarihinde kaybolan ve kendisinden o günden beri  bir daha haber alınamayan 63 yaşındaki Zekeriya Özen’in ailesi Müge Anlı’ya başvurdu. 9 aydır kayıp olan ve yapılan aramalarda izine rastlanmayan Zekeriye Özen’i eşi Hafize Özen ve oğlu Kadir Özen programa katıldı. İhbar hattını arayan vatandaşların açıklamaları kafalarda soru işaretlerine yol açarken ismini vermek istemeyen bir izleyici “Zekeriya’nın kaybının nedenini en iyi eşi biliyor” diyerek şok açıklamada bulundu.

Kimliği, kıyafetleri ve çektiği maaşı  evinde bulundu

Eşinin kendisini aldattığından şüphelenen Kayıp Zekeriya Özen’in kimliği, kıyafetleri ve çektiği maaşının evinde bulunduğu belirtildi. Kaybolmadan 2 gün önce köyde avcı olan bir vatandaşla görüşen Zekeriya Özen’in sağlığının yerinde olduğu ve eşinden 6 ay uzaklaştırma kararı olduğu ve artık köyde yaşamak istediğini söylediği belirtildi. Aynı kişi, eve yabancı birinin yaklaşma ihtimalinin olmadığını ileri sürdü. Zekeriya Özen’in kaybı ile ilgili çeşitli iddialar ortaya atıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam