Kalaycı, AK Parti İl Başkanları Çalışma Kampında

AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, İl Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir başkanlığında Ankara Kızılcahamam’da gerçekleştirilen kampa katıldı.

Kalaycı, AK Parti İl Başkanları Çalışma Kampında Güncel

AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı,  İl  Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir başkanlığında Ankara Kızılcahamam’da gerçekleştirilen kampa katıldı. Kampta seçim hazırlığına ilişkin çalışmaların ele alındığını belirten Kalaycı, yerel seçim sürecine mercek tutulup, 31 Mart 2019’daki yerel seçime yönelik çalışma ve stratejilerin ele alındığını ifade etti.   Kampın 2 gün süreceğini belirten Kalaycı, şu ifadeleri kullandı:

“2019 Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde teşkilat çalışmalarının kapsamlı bir şekilde istişare ve değerlendirmelerini yapmak amacıyla düzenlenen İl Başkanları Çalışma Kampına katıldım. Tabii bizler adaylarımızın isimlerinin açıklanmasının hemen ardından ilimizde seçim çalışmalarımıza başladık. Biz seçimlere stratejilerimizi planlı, hedeflerimizi çok somut ve net ortaya koyarak hazırlanıyoruz. Bu kampta seçim stratejimizi tekrar masaya yatırma, değerlendirme, önümüzdeki takvimde gün gün, saat saat nasıl bir strateji uygulayacağımızı yeniden gözden geçirme fırsatı elde ettik. 

“Hafta sonuna kadar ilçe adayları açıklanabilir”

Nasıl bir seçim hazırlığı yapmaktayız, temel hedeflerimiz ne olacak, temel söylemlerimiz ne olacak, nelere dikkat edeceğiz, nasıl bir çalışma takvimi ortaya koyacağız bunları yeniden değerlendirdik. Kampın ilk gününde birçok konuda fikir alışverişinde bulunma imkanı elde ettik. Kampımız 10 Ocak Perşembe günü sona eriyor. Yani 2 günlük bir kamp programı uygulanıyor. Kamp programının akabinde de Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı gerçekleştirilecek. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti grup toplantısında da ifade ettiği şekilde hafta sonuna kadar büyük oranda ilçe adayları açıklanacak. Açıklanacak olan ilçeler arasında ilimiz ilçelerinin yer alıp almadığını hep birlikte göreceğiz. 

“Milletimiz tercihini AK belediyecilikten yana kullanacaktır”

Sayın Genel Başkanımızın takdir ettiği her aday, bu parti teşkilatının çevresinde kenetleneceği, beraber yol yürüyeceği, katkı sağlayacağı, mücadele edeceği adaylar olacaktır. Aslolan isimlerden çok AK Parti siyasi hareketinin yerel yönetimlerdeki tecrübesini, aşkını, sevdasını, vizyonunu yine ülkenin dört bir tarafında var kılmak. Onun için milletimizin huzuruna çıkacağız. İnşallah milletimiz her seçimde olduğu gibi 31 Mart’ta tercihini AK belediyecilikten yana kullanacaktır.”

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam