Güner muhtarların taleplerini dinledi

Bartın Valisi Sinan Güner, Bartın’daki köy ve mahalle muhtarlarıyla Muhtarlar Toplantısında bir araya geldi. Muhtarların sorun ve taleplerini dinleyen Güner, ilgili kurumların talepleri ivedilikle değerlendirilerek muhtarlara yardımcı olunması talimatını verdi.

Güner muhtarların taleplerini dinledi Güncel

Bartın Valisi Sinan Güner, Bartın’daki köy ve mahalle muhtarlarıyla Muhtarlar Toplantısında bir araya geldi. Kültür Merkezinde düzenlenen toplantıya  Vali Yardımcısı Hasan Ruhi Yaylacı, Vali Yardımcısı Vekili Gökhan Gürbüzerol, Kurucaşile Kaymakam Vekili Burak Bozkurt Gürses, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Yavuz Selim Kapancı, İl Emniyet Müdürü Ogün Vural, Sahil Güvenlik Batı Karadeniz Grup Komutanı Yarbay Gökmen Gücüyen, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim Kayış, İl Sağlık Müdürü Dr. Dursun Koç, İdare ve Denetim Müdürü Ali Taşçı  da katıldı.

31 Mart yerel seçimleri de gündemdeydi

Köy ve mahalle muhtarların talepleri alındığı toplantıda temel konuların başında gelen köy yolları konusunda 2019 yılı programı ile 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimleri  kapsamında seçim hazırlıkları, seçmen listeleri, seçimlerin güvenliği konularında bilgi verildi. Muhtarların sorun ve taleplerini dinleyen Güner, ilgili kurumların talepleri ivedilikle değerlendirilerek muhtarlara yardımcı olunması talimatını verdi. Toplantıda ayrıca uyuşturucu ve bağımlılıkla ilgili kolluk birimleri, sağlık ve Zonguldak Yeşilay Cemiyeti tarafından sunumlar da yapıldı.

 

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam