Gölbucaklı’dan Hergün’e yeni yıl ziyareti

CHP Merkez İlçe Eski Başkanı Hacı Gölbucaklı ve eski merkez ilçe üyeleri, Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın ve gazete ekibini ziyaret ederek Hergün Gazetesi’nin yeni yılını kutladı.

Gölbucaklı’dan Hergün’e yeni yıl ziyareti Güncel

CHP Merkez İlçe Eski Başkanı Hacı Gölbucaklı ve eski merkez ilçe üyeleri, Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın ve gazete ekibini ziyaret ederek Hergün Gazetesi’nin yeni yılını kutladı. Sohbet havasındaki ziyarette Gölbucaklı, 2019 yılının Hergün Gazetesine başarılar getirmesini dilerken Bartın halkına da sağlık, huzur ve bereket getirmesini diledi. Gölbucaklı, “Acıları, hayalleri, hedefleri, sevinçleri, üzüntüleriyle bir yılı daha geride bırakmış bulunuyoruz. 2018, her manada hepimiz için oldukça zorlu geçti. Hiçbirimiz ekonomik ve siyasi çalkantılarla, yürekleri yakan acı görüntüleriyle 2018`i unutmayacağız. Şimdi yeniden, yeni bir yılın hayallerini kuruyor, planlarını yapıyoruz. Umarım ki, 2019 hepimiz için daha demokratik, daha çok adaletin olduğu ve eşit haklar ile arzu ettiklerimizden çok daha fazlasını yaşatır. Hepimize önce sağlık, huzur, mutluk ve bol bereket getirir. Ülkemizde ve tüm dünyada barış, huzur ve kardeşliğin damga vuracağı bir yıl olur. Tüm hemşerilerimin ve ülkemin Yeni Yılını en içten dileklerimle kutlar, gelecekte yetişecek olan Atatürkçü genç nesillere gururla bırakacağımız bir dünya diliyorum” dedi.

Ziyaretlerinden dolayı Gölbucaklı ve beraberindekilere teşekkür eden Nihal Çınçın ise Gölbucaklı ve beraberindekilerin yeni yılını kutladı.

 

Muhammet CİVAN

Muhammet CİVAN / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam