Arslan seçim çalışmalarına yarın başlıyor

CHP Ulus Belediye Başkan Adayı Çetin Selçuk Arslan, 31 Mart yerel seçim çalışmalarının startını yarın veriyor. Yarından itibaren Ulus’ta seçim çalışmalarına başlayacak olan Arslan, ilçe halkına kendisini projeleriyle anlatacağını söyledi. Ulus’ta çalmadık kapı, düşüncelerini almadıkları insan bırakmayacaklarını ifade eden Arslan, “Hedefimiz 31 Mart 2019… Amacımız Ulus’a hizmet…İlkemiz temiz siyaset” dedi.

Arslan seçim çalışmalarına yarın başlıyor Güncel

CHP Ulus Belediye Başkan Adayı Çetin Selçuk Arslan, 31 Mart yerel seçim çalışmalarının startını yarın veriyor. Yarından itibaren Ulus’ta seçim çalışmalarına başlayacak olan Arslan, seçimlerle ilgili yaptığı açıklamada temiz siyaset vurgusu yaptı. Ulus’ta çalmadık kapı, düşüncelerini almadıkları insan bırakmayacaklarını ifade eden Arslan, “Hedefimiz 31 Mart 2019. Doğduğum, büyüdüğüm , taşına toprağına  kurban olduğum,  dünyanın en güzel İlçesi Ulus’tan Belediye Başkan Adayı olmanın gurur ve onurunu yaşıyorum. Beni buna layık gören başta Partim Cumhuriyet Halk Partisi olmak üzere tüm Uluslu hemşerilerime teşekkür ediyorum. 4 Ocak 2019 tarihi itibarıyla çalışmalarımıza başlıyoruz. Yüreğine değmediğimiz hiçbir insanımız, kapısını çalmadığımız hemşerimiz kalmayacak. Ulus’la ilgili düşüncelerini  almadığımız hiçbir kimse , önceliğini oluşturmadığımız hiçbir durum olmayacak” dedi.

Arslan’dan ‘Temiz siyaset’ vurgusu

Uluslulara kendisi projelerle anlatacağını kaydeden Çetin Selçuk Arslan, “ Kendimizi, projelerimizi anlatacağız Ulus’a.  Öncelik hep ‘biz’ olacak. Birlikte kazanıp, birlikte yöneteceğiz.  Birlikte çalışıp, birlikte üreteceğiz.  Ulus’ ta yaşayan her bir insanımızın siyasi düşüncesi, ekonomik durumu  ne olursa olsun ayırmaksızın kucaklayacağız. Buradan açıkça belirtiyoruz.  Çalışmalarımızın temel ilkesi ‘temiz siyaset.’  Kimseyi karalamadan, ayrıştırmadan, ötekileştirmeden kendimizi anlatacağız. Başta gençlerimiz  ve kadınlarımızın ekonomik sıkıntılarını çözebilmek adına, ilçemizi,  hakkı olan ‘marka şehir’  yapmak için yola çıkıyoruz” şeklinde konuştu.

“Çok sayıda proje ile geliyoruz”

Ulusluların geleneksel sıcaklığını temel alan çok sayıda projelerle geldiklerini belirten Arslan, “Bu güne kadar görev yapmış tüm Belediye Başkanlarımızın çalışmalarının üzerine; evrensel değerlerde, ekonomik getirisi olan, çevre ve doğamızı daha fazla öne çıkartıp, koruyacak. İnsanımızın geleneksel sıcaklığını temel alan, çok sayıda proje ile geliyoruz.  Tüm çalışmalarımız boyunca; parti ayrımı gözetmeden, insan ayrımı yapmadan, asla kirli politik tezgahların içine düşmeden, oy uğruna her şeyi mubah görmeyen düşünce ile geliyoruz. 1 Nisan 2019 sabahı rozetini çıkartan bir siyasi düşünceyle, Ulus’un  güzel insanları için geliyoruz” ifadelerinde bulundu.

“İlçemize yakışan bir seçimin gerçekleşeceğine inancım tam”

AK Partili Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun başta olmak üzere diğer belediye başkan adaylarına da seçim çalışmaları boyunca başarılar dileyen Arslan, “ Diğer Belediye Başkan Adaylarımız olan; başta medeni cesareti ve bildiğim kadarıyla Ulus tarihinde kadın aday olarak bir ilke imza atan MHP Belediye Başkan Adayı Sevgi Ünal ve beş yıldır ilçemize hizmet veren AKP Belediye Başkan Adayı Hasan Hüseyin Uzun’a ve tüm belediye meclis üyeliğine aday olan hemşerilerime, seçim çalışmaları boyunca başarılar diliyorum. Bu demokrasi yarışında inanıyorum ki; onlar da Ulus’a hizmet için var güçleriyle çalışacaklardır.  Bir teşekkürde tüm seçim sürecinde görev yapacak kamu görevlileri ile tüm parti çalışanlarına. Onların emeğiyle ilçemize yakışan bir seçimin gerçekleşeceğine inancım tam. Hedefimiz 31 Mart 2019… Amacımız Ulus’a hizmet… İlkemiz temiz siyaset…” dedi.

 

Muhammet CİVAN

Muhammet CİVAN / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam