Kalaycı ve Aldatmaz’dan Acil Servis’teki hastalara ziyaret

AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı ve AK Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz teşkilat üyeleriyle birlikte Bartın Devlet Hastanesi Acil Servisi’nde tedavi gören hastaları ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Kalaycı ve Aldatmaz’dan Acil Servis’teki  hastalara ziyaret Güncel

AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı ve  AK Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz  teşkilat üyeleriyle birlikte Bartın Devlet Hastanesi Acil Servisi’nde tedavi gören hastaları ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti. Vatandaşların talep ve önerilerini de dinleyen Kalaycı, acil serviste görev yapan doktorlardan hastaların sağlık durumu hakkında bilgi aldı. Yapmış olduğu ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren hasta ve hasta yakınları, Kalaycı’ya duyarlı davranışı için teşekkür edip, çalışmalarında başarılar diledi.

“Allah'tan acil şifalar diliyorum”

Ziyaret sonunda değerlendirmelerde bulunan Kalaycı; “AK Parti Bartın Belediye Başkan Adayımız Sayın Yusuf Ziya Aldatmaz ile birlikte Bartın Devlet Hastanesi Acil Servisi’nde yatan hastalarımızı ziyaret ettik. Öncelikle tüm hastalarımıza acil şifalar diliyorum. Bugüne kadar hemşerilerimizin iyi günlerinde de kötü günlerinde de yanlarında olmaya gayret ettik. Allah hastalarımıza en kısa zamanda şifa vererek sevdikleriyle birlikte olmalarını nasip etsin. Hastalarımız, hastalıklarından dolayı yatağa bağlanınca sevdiği insanların ziyaretlerine gelmelerini beklerler. Bizde onları yalnız bırakmayarak, moral verelim istedik. Bütün hastalarımıza Allah'tan acil şifalar diliyorum” dedi. 

“Durmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz”

Kalaycı; “Bu millet her şeyin en iyisine layık. Bizleri hiç yalnız bırakmadı. Tüm seçimlerde Sayın Cumhurbaşkanımızın yanında yer aldı. Sandıkta tercihini AK Parti’den yana kullandı. Her zaman desteklerini gördük. Bizler de her daim milletimizin yanındayız. Vefa borcumuzu ödemek için durmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Tabii önümüzde yerel seçim var. Biz insanlarımızın önce gönüllerini fethetmek, sonra da oylarına talip olmak durumundayız. Önce ahlakımızla, karakterimizle, duruşumuzla, hasbiliğimizle, mütevaziliğimizle, değerlerimizle milletimizin gönlüne girecek, ardından yaptığımız ve yapacağımız hizmetlerle onların oyunu alacağız. Sayın Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi “Tevazu, samimiyet ve gayret” çok önemli. Biz 31 Mart'ta kampanyamızı gönül belediyeciliği üzerine bina ettik ve gönül belediyeciliğini yapacağız. 31 Mart'ta bu şehirde gönlüne girmediğimiz tek bir hemşerimizi bırakmayacağız. İlimizde kapısını çalmadık ev, iş yeri, hatırını sormadık kimseyi bırakmayacağız. Ana kademesiyle, kadın, gençlik kollarıyla bu süreci inşallah başarılı kılacağız. Ben seçim sürecinin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam