Polis, suça göz açtırmıyor

İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan denetimlerde şüphelenerek durdurulan araçlardan ve şüpheli şahısların üzerlerinden silahlar, tüfekler, kesici aletler ele geçirildi. Denetimlerde ayrıca uyuşturucu maddenin yanı sıra çalışan bisikletlerde bulunup sahiplerine teslim edilirken bir çalıntı otomobil de yakalandı.

Polis, suça göz açtırmıyor Güncel

Bartın’da halkın huzur ve güven ortamının sağlanması, özellikle geçlerin başta uyuşturucu maddeler olmak üzere terör nitelikli oluşumlardan korunması ve suçlardan uzak tutmak amacıyla Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan denetim ve uygulamalarını aralıksız sürüyor. Asayiş ekiplerinin yaptığı denetimlerde, şüphelenerek durdurulan araçlardan ve şüpheli şahısların üzerlerinden silahlar, tüfekler, kesici aletler ele geçirilerek şüpheli şahıslara 6136 sayılı kanuna muhalefetten işlem yapıldı.

 Çalıntı otomobil yakalandı

Ayrıca yapılan denetimlerde uyuşturucu maddeler ele geçirildi ve şahıslar hakkında gerekli işlemler yapılırken mahallelerden çalınan çok sayıda bisiklet bulunarak sahipleri olan çocuklara teslim edildi. Diğer yandan yapılan uygulama ve denetimlerde çalıntı bir otomobil de yakalandı. Bartın Asayiş şubesine bağlı ekiplerin tüm olaylarla ilgili soruşturması devam ederken polis Bartın halkının huzuru ve güveni için çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam