Cansuyu’ndan Saadet Partisine ziyaret

Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Mustafa Köylü ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Saadet Partisi GİK Üyesi Talat Gizli ve İl Başkanı Ünal Yurtbay’ı ziyaret etti.

Cansuyu’ndan Saadet Partisine ziyaret Güncel

Cansuyu Derneği Bartın Şube Başkanı Niyazi Aydın ile birlikte Saadet Partisi GİK Üyesi Talat Gizli ve İl Başkanı Ünal Yurtbay’ı ziyaret eden dernek üyeleri bilgi alışverişinde bulundu.  Cansuyu’nun çalışmaları hakkında detaylı bilgi veren Genel Başkan Köylü, "Cansuyu Derneği olarak amacımız; afet, savaş, terör gibi olağanüstü ve olağan zamanlarda yurt içindeki ve yurt dışındaki ihtiyaç sahiplerine gıdadan konuta kadar bütün hususlarda ayni, nakdi her türlü maddi ve manevi yardımda bulunmaktır. İnsan hak ve özgürlüklerinin ihlal edilmesinin önlenmesi ile hak ve özgürlüklerin geliştirilmesi ve iyileştirilmesi yönünde çalışmalar yapmaktır." dedi.  
Ercan ailesine taziye ziyareti
Saadet Partisi İl Başkan Yardımcısı Fikret Ercan’ın ailesine de taziye ziyaretinde bulunan Mustafa Köylü, “Fikret Ercan kardeşimiz derneğimize maddi ve manevi olarak sürekli katkıda bulunan, her zaman eli açık bir kardeşimizdi. Vefatını büyük üzüntüyle öğrendik. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.” dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam