Özkaya: “Bize büyük görev düşüyor“

AK Parti Bartın Gençlik Kolları Başkanı Onur Özkaya, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde gençlere büyük görevler düştüğünü söyledi.

Özkaya: “Bize büyük görev düşüyor“ Güncel

AK Parti Bartın Gençlik Kolları Başkanı Onur Özkaya, AK Parti Gençlik Kollarının Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın göz bebeği olduğunu belirterek, bu bilinçle gençlik kollarının çalışmalarını sürdürdüğünü ifade etti. Özkaya, “Yaklaşan yerel seçimler ve Türkiye'nin dünya siyasetindeki kritik ve önemli konumu son dönemde daha hassas ve özenle çalışılması gerekilen bir döneme girmemize hız kazandırdı. Tüm dünyanın gözlerinin üzerimizde olduğu şu dönemde dahi laf üreterek değil icraat üreterek, düşmanlıktan ve kinden yana olarak değil, dostluk ve kardeşlikten yana olarak, AK Parti'nin ne kadar sağlam ve kültürüne bağlı bir temele sahip olduğunun en açık ve bariz göstergesidir. Bu yoğun tempo ve süreç içerisinde biz gençlere, gençliğimize büyük görevler düştüğü kanaatindeyim” dedi.

“Özveri ve gayret ile hiç durmaksızın çalışacağız”

AK Parti Gençlik Kollarına yakışır bir şekilde hiç durmaksızın çalışacaklarını kaydeden Onur Özkaya, “Öyle ki bu sağlam temelleri muhafaza edecek ve gelecek nesillere ulaştıracak olan kişiler bu milletin yiğit gençlerinden başkası değildir. O yüzdendir ki bizlerde bu sürece en faydalı nasıl olunur sorusunu gün geçtikçe kendimize bir kez daha soruyor, hem şehrimizin yaklaşan yerel seçimlerde daha güzel hizmetler ve icraatlar ile kalkınması hem de ülkemizin yarınlara daha emin adımlarla ilerlemesi için elimizden gelen gayretin fazlasını göstermeye mecbur olduğumuzu düşünüyorum. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın göz bebeği olan AK Parti Gençlik Kolları olarak hem liderimize hem partimize hem ülkemize her şeyi ile yakışır bir gençlik olacağımızın sözünü şu kritik süreçte bir kez daha sözünü veriyoruz. Bir ve beraber olarak her daim kendine yakışanı yapan, tevazu ve samimiyetten ayrılmayan, millete hizmet etme yolunda çaba harcayan partimizin tüm teşkilatları ile özveri ve gayret ile hiç durmaksızın çalışacağız. Rabbim bu yolda bizleri muvaffak eylesin, birliğimizi ve beraberliğimizi daim kılsın” şeklinde konuştu.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam