PTT’den yılbaşına özel kampanya

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.) yılbaşı öncesinde sevdiklerine güzel bir hediye veya tebrik kartı göndermek isteyenler için kampanya başlattı. Kampanya çerçevesinde 24-31 Aralık tarihleri arasında gönderilecek kargolarda yüzde 30 oranında indirim yapılacak. Tebrik kartları ise ücretsiz dağıtılacak.

PTT’den yılbaşına özel kampanya Güncel

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.) yılbaşı öncesinde sevdiklerine güzel bir hediye veya tebrik kartı göndermek isteyenler için kampanya başlattı. Bartın’ı da kapsayan kampanya çerçevesinde 31 Aralık tarihleri arasında gönderilecek kargolarda yüzde 30 oranında indirim  yapılacak. Tebrik kartları ise ücretsiz dağıtılacak. 6 iş gününde bireysel müşteriler tarafından postaya verilecek yurt içi APS kurye, posta kargosu ve kargo gönderileri kampanyaya dahil olacak. Herhangi bir indirimden faydalanan gönderiler ayrıca bu indirimden yararlanamayacak.

Tebrik kartları PTT işyerlerinden ücretsiz edinilebilecek

PTT yılbaşına özel kampanyası çerçevesinde rengarenk tebrik kartları da hazırladı. Ülke genelinde tebrik kartı gönderme alışkanlığının yaygınlaşmasına ve yeni yılla ilgili birbirinden güzel dileklerin dört bir tarafa ulaşmasına katkıda bulunma amacıyla tasarlanan tebrik kartları, Bartın’daki tüm PTT işyerlerinden ücretsiz edinilebilecek. Kış mevsimine yönelik ilgi çekici görsellerin yer aldığı tebrik kartlarının posta ücreti ise müşterilerden tahsil edilecek.

 

 

Muhammet CİVAN

Muhammet CİVAN / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam