Aldatmaz “Kuzeyin yıldızı Bartın marka şehir olmalı”

31 Mart yerel seçim çalışmalarının titizlikle sürdürüldüğünü belirten AK Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz, kampanyasını “Burası bizim evimiz” sloganı üzerine inşa ettiğini ve “Bartın’ı Kuzeyin Yıldızı” yapma taahhüdünün altını önümüzdeki dönemde açıklayacağı projelerle dolduracağını ifade etti.

Aldatmaz “Kuzeyin yıldızı Bartın marka şehir olmalı” Güncel

“Bartın’da çözülmemiş hiçbir problem kalmayacak”

Bir Bartınlı olarak kentin sorunlarını çok iyi bildiğini, halkın teveccüh gösterip kendisini Belediye Başkanı seçmesi durumunda hükümet yerel yönetim uyumu sayesinde Bartın’da çözülmemiş hiçbir problem kalmayacağını savunan Aldatmaz, tek amacının doğup büyüdüğü Bartın’a güzel hizmetler vererek halkın takdirini kazanmak olduğunu ifade etti. 

“Bartın’ı AK Belediyecilikle tanıştıracağız”

Aldatmaz; “Halka Hizmetin Hakka Hizmet olduğu bilinciyle çıktığımız bu yolda Bartın’ı AK Belediyecilikle tanıştıracağımıza inancımız sonsuzdur. Şehrimizin önünü tıkayan sorunların bir an evvel çözülmesi, mega projelerle Bartın’da sanayi ve turizm başta olmak üzere tüm alanlarda gelişimin sağlanması, halkımızın müreffeh bir yaşam sürmesi noktasında çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. Halkımızın da teveccühleriyle AK Parti’ye yakışan belediyecilik anlayışının örneklerini şehrimizin tüm noktalarına yansıtacağız. Kucaklayan, birleştirici, çözüm ve proje üreten kimliğimizle Türkiye’nin 2023’ün de Bartın’ı Batı Karadeniz’in parlayan bir yıldızı yapacağımıza söz veriyoruz” dedi.

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam