TSO Meslek Komitesi toplandı

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) aralık ayı Meslek Komitesi toplantıları, Yönetim Kurulu Başkanı Halil Balık başkanlığında gerçekleştirdi. Toplantıyla ilgili değerlendirmede bulunan Bartın TSO Başkanı Halil Balık, “Bartın Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine ve kente daha kaliteli hizmet vermesinin sağlanması öncelikli hedeflerimiz arasında yer alıyor” dedi.

TSO Meslek Komitesi toplandı Güncel

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO)  aralık ayı Meslek Komitesi toplantıları,  Yönetim Kurulu Başkanı Halil Balık başkanlığında gerçekleştirdi. Oda lokalinde yapılan bu ayki toplantılara İŞKUR İl Müdürü Adnan Arslan, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mahmut Şahin, Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müdürü Oğuzhan Kasapoğlu, Vakıfbank Bartın Şube Müdürü Arzu Türker de katıldı. 11 Meslek Komitesi üyelerinin hazır bulunduğu toplantıda görüş ve öneriler sıralandı. Toplantıda daha sonra sektörlere ait durum değerlendirildi.

Balık: “Büyük fayda sağlıyor”

Toplantının ardından değerlendirmede bulunan Bartın TSO Başkanı Halil Balık, yoğun çalışmalarından vakit ayırarak toplantıya katılan tüm Meslek Komitesi üyelerine teşekkür ederek  “Ticaret ve Sanayi Odası olarak hem ilimizin hem de üyelerimizin yararına olan tüm faaliyetlerde bulunmaya, çözüm odaklı çalışmaya devam ediyoruz. Birlik ve beraberlik ruhuyla kent ekonomisinin geliştirilmesi, istihdamın ve ihracatın artırılması, kentin ekonomik potansiyelini etkin biçimde geliştirilmesi, Bartın Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine ve kente daha kaliteli hizmet vermesinin sağlanması öncelikli hedeflerimiz arasında yer alıyor.  Bu doğrultuda Meslek Komitesi toplantılarımız bize büyük fayda sağlıyor. Yapacağımız çalışmalarda, üreteceğimiz projelerde Meslek Komitelerimizin ortaya koyduğu verilerle hareket ediyoruz. Yine Bartın TSO olarak ülkemizin hedeflerine ilerlemesi için yapmamız gereken çalışmalar olduğunun farkındayız. Bunun içinde ortak akılla hareket ederek, yapabileceklerimizi birliktelik içerisinde belirliyoruz.  Bu kapsamda her ay yapılan Meslek Komitesi toplantılarına büyük önem veriyoruz. Toplantılarda sektörlerimizdeki sorunları görüşerek ortak akıl birliği yaparak çözüm üretmeye çalışıyoruz. Çözümün bulunması, sorun varsa da bunların çözülmesi önümüzün açılması ve hedeflere ulaşılmasının en önemli faktörü. Bu doğrultuda Meslek Komitelerimize de sundukları katkılardan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam