CHP’de Nazif Çomak göreve başladı

CHP Eski Merkez İlçe Başkanı Hacı Gölbucaklı ve Yönetiminin görevden alınmasının ardından CHP Genel Merkezi Nazif Çomak’ı CHP Bartın Merkez İlçe Başkanı olarak atadı. Genel Merkez, Merkez İlçenin yeni yönetimini de onarken Başkan Çomak, “Kişilere bağlı değil, ilkelere göre siyaset yapacağımızın tüm partililerimiz ve halkımız tarafından bilinmesini isteriz” dedi.

CHP’de Nazif Çomak göreve başladı Güncel

CHP Eski Merkez İlçe Başkanı Hacı Gölbucaklı ve Yönetiminin görevden alınmasının ardından CHP Genel Merkezi Nazif Çomak’ı CHP Bartın Merkez İlçe Başkanı olarak atadı. Genel Merkez, Merkez İlçenin yeni yönetimini de onarken Başkan Çomak, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte parti binasında yapılan toplantının ardından yazılı basın açıklamasında bulundu. Kendisini bu göreve layık gören Genel Merkez ve herkese teşekkür eden Çomak, “17 Aralık 2018 tarihli MYK toplantısında çıkan karar sonucu merkez ilçe başkanlığı görevi tarafıma verilmekle birlikte, yönetim kurul üyeleri de onanmıştır. Bize bu görevi layık görenler ve Genel Merkez yöneticilerine şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum” dedi.

“İlkelere göre siyaset yapacağız”

Kişilere göre değil, ilkelere göre siyaset yapacaklarını ifade eden Çomak, “Öncelikle partimize gönül veren her koşulda görevini yerine getiren, bu uğurda bedel ödeyen, ama hiçbir şekilde siyasi görüşlerinden vazgeçmeyen, partililiğinden ödün vermeyen üyesinden yöneticilerine kadar tüm partililerimize teşekkür ediyorum. Bizler partimiz bize nerede ve nasıl ihtiyacı olursa o şekilde hizmet etmeye her zaman hazırız. Ve bugün bu görevi yapmak benim için gurur kaynağıdır. Kişilere bağlı değil, ilkelere göre siyaset yapacağımızın tüm partililerimiz ve halkımız tarafından bilinmesini isteriz” şeklinde konuştu.

“Seçimlerden başarıyla çıkacağız”

31 Mart yerel seçimlerinden başarıyla çıkacaklarına inandıklarını kaydeden Çomak son olarak “Cumhuriyet Halk Partisini diğer partilerden ayıran, toplumsal çıkarları kişisel menfaatlerin üzerinde görüyor olmasıdır. Bu düşünce etrafında toplanıp hep birlikte bütün üyelerimiz, seçmenlerimiz ve halkımızla seçimlerde başarıyla çıkacağımıza inanıyoruz. Geldiğimiz son günlerde, ülkemizin Cumhuriyet Halk Partisine çok ihtiyacı vardır. Gerek çiftçinin, gerekse emeklinin hatta memurların şu anki bulunduğu yaşam standartları kabullenilebilir değildir. Halkımızın içinde bulunduğu bu eko-siyasi duruma sandıkta cevap verebileceğini düşünüyorum. Son seçimler de halkımız Bartın-Merkez ilçe bölgesinde partimizi  birinci parti yaparak bunu göstermiştir” ifadelerinde bulundu.

İşte yeni yönetim!

CHP Bartın Merkez İlçe Teşkilatının yeni yönetimi ise şu isimlerden oluştu:

Merkez İlçe Başkanı – Nazif Çomak

Mehmet Yıldırmak

Utku Altun

Şükran Çevik

Bayram Çomak

Halil Ediz İğci     

Aydoğan Fındık

Orhan Zengin

M. Hüdai Aldıraklı

Volkan Çelebi

Zübeyde Karakuş

Nurşen Karagedik

Funda Yurtbay

Zeki Şahin

Hüseyin Kaya

Ercan Varılcı

Nayim Ayakatik

 

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam