MHP, Ulus ve Amasra Belediye Başkan Adaylarını açıkladı

MHP, Ulus ve Amasra Belediye Başkan Adaylarını belirledi. Asım Soydan MHP’nin Amasra Belediye Başkan Adayı olurken Sevgi Ünal’da MHP’nin Ulus Belediye Başkan Adayı oldu.

MHP, Ulus ve Amasra Belediye Başkan Adaylarını açıkladı Güncel

MHP, Ulus ve Amasra Belediye Başkan Adaylarını belirledi. Asım Soydan MHP’nin Amasra Belediye Başkan Adayı olurken Sevgi Ünal’da MHP’nin Ulus Belediye Başkan Adayı oldu. MHP İl Başkanlığı ise parti binasında aday tanıtım toplantısı düzenledi. Toplantıda 31 Mart yerel seçimleriyle ilgili çalışmalarını tüm hızıyla devam ettirdiklerini ifade eden MHP İl Başkanı Ercüment Özçelik, “31 Mart 2019 yerel seçimleriyle ilgili Bartın’da MHP İl Başkanlığımızın çalışmaları devam ediyor. Her geçen gün ivme kazanıyoruz. Geçmiş zamanlarda adaylarımızın çoğunu açıkladık. Artık son dönemece geldik. Bu birkaç gün içerisinde de Genel Merkezimizle yapmış olduğumuz istişareler doğrultusunda adaylarımızı netleştirdik. İnşallah memleketimize hayırlı uğurlu olur. Birbirinden değerli kardeşlerimizle yaşadığımız bölgelerde problemlerin çözülebilmesi adına vazifeye talip oluyoruz. Takdir Allah’ın teveccüh halkımızın diyoruz. 31 Mart akşamı inşallah sandıklar açıldıktan sonra MHP’nin üretken  belediyecilik anlayışına inanan 8 belediyenin 8’iyle birlikte bu mutluluğu yaşamak ve halkımıza yaşatmak istiyoruz” dedi.

Özçelik: “Amasra’nın sıkıntıları var”

MHP’nin Amasra Belediye Başkan Adayının Asım Soydan, Ulus Belediye Başkan Adayının da Sevgi Ünal olduğunu açıklayan Özçelik şöyle konuştu:

“Amasra İlçemiz kış aylarında 5 bin yaz aylarında 35 bin kişiye ev sahipliği yapan 3 bin yıllık bir tarihi geçmişi olan bir ilçemiz. İçinde yaşadığı problemler ve sıkıntılar var. Ekonomik sıkıntılardan kaynaklanan hizmet sorunları var. Üzerinde termik santral baskısı yaşayan 3 bin yıllık Amasra’mız için MHP olarak hayallerimiz, hedeflerimiz, hizmet anlayışımız var. Amasralıları bu anlayışla buluşturmak istiyoruz. Amasra’dan Sayın Asım Soydan MHP’nin Belediye Başkan Adayıdır.

“Ulus hayat enerjisini yitiren bir ilçemiz”

Ulus ise Bartın en büyük ilçelerinden ve içerisinde bulunduğu ekonomik ve sosyal sıkıntılardan dolayı her geçen gün hayat enerjisini yitiren bir ilçemiz. İlçemize tekrar bu enerjiyi kazandırabilmek adına Sayın Sevgi Ünal Ulus İlçemizde MHP’nin Belediye Başkan Adayıdır.”

Soydan “Amasra’nın sorunlarını çözecek projelerimiz var”

MHP Amasra Belediye Başkan Adayı Asım Soydan ise toplantıda “Amasra’mız gerçekten çok zor bir süreçten geçiyor. 10 yıl öncesinde başladığımız hizmet yarışında 10 yıl sonra yine devam ediyoruz. Amasra’nın sorunlarını çok iyi biliyoruz. Ama bu sorunları çözecek 10 yıldır geliştirdiğimiz içi dolu projelerimiz var. Bu projelerle ve güzel bir ekiple bu sorunları kolay bir şekilde çözeceğimize eminiz ve bu yönde hazırlıklarımızı yaptık. Biz 10 yıldır Amasra’yı gözlemliyoruz. Ben merkezli değil, biz merkezli Amasra’da çok çalışmalar yaptık. İnşallah halkımız da teveccüh bulunursa Amasra’mızı hak ettiği bir yaşam süreciyle 31 Mart’ta buluşturacağımıza inanıyoruz” dedi.

Ünal: “Ulus’un sevgiye ihtiyacı var”

MHP Ulus Belediye Başkan Adayı Sevgi Ünal da “Ulus’un sevgiye ihtiyacı olduğuna inanan bir Uluslu olarak adaylığımı koymaktayım. İnşallah Ulus’umuza hayırlı olur” ifadelerinde bulundu.

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam