Pasaport Pizza, Bartın Şubesini açtı

Türkiye’nin 45 ilinde faaliyet gösteren Pasaport Pizza 115. Şubesini Bartın’da açtı. Yalı mevkiinde hizmete giren Pasaport Pizza’nın açılışını Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın yaparken Akın, Bartın Şubesi’nin hayırlı olmasını diledi. Türkiye’nin en büyük franchising şirketlerinden biri olan Pasaport Pizza’yı bu sektördeki diğer firmalardan ayıran en büyük özellik ise tamamen yerli bir firma olması ve pizza hamurunu taze yapması.

Pasaport Pizza, Bartın Şubesini açtı Güncel

Türkiye’nin 45 ilinde faaliyet gösteren Pasaport Pizza 115. Şubesini Bartın’da açtı. Yalı mevkiinde hizmete giren Pasaport Pizza’nın açılışını Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın yaptı. Farklı illerden birçok davetlinin ve vatandaşların katıldığı açılışta Başkan Akın, Pasaport Pizza’nın sahipleri Soner Gencay ve Vefa Gencay’a Bartın Şubesi’nin hayırlı olmasını diledi. İşletme sahipleri ve Genel Müdürü ile birlikte açılış kurdelesini  kesen Akın, Bereket Duası tablosu hediye etmeyi de ihmal etmedi.

Türkiye’nin en büyük şirketlerinden

Birbirinden lezzetli pizzaların ikram edildiği açılışta Soner Gencay ve Vedat Gencay davetlilerle yakından ilgilendi. İşletme Sahibi Soner Gencay, Pasaport Pizza’nın Türkiye’nin en büyük franchising şirketlerinden biri olduğunu söyledi.

En önemli özelliği hamurunun taze olması

Diğer franchising şirketlerinden farklı olarak Pasaport Pizza’nın tamamen yerli bir firma olduğunu vurgulayan Gencay, Pasaport Pizza’yı Pasaport Pizza yapan en büyük özelliğin ise pizza hamurunu taze yapması olduğunu kaydetti.

İlkokul öğrencileri için etkinlik

Bartın’da 20 kişiye istihdam sağlamak isteyen ve vatandaşlara paket servisiyle de hizmet veren Pasaport Pizza, önümüzdeki günlerde bir takım etkinlikler yapmayı da planlıyor. Bu etkinlikler arasında ilk okul öğrencileri için pizza work shop etkinlikleri de yer alıyor. Yani minikler bu etkinlikte hem kendi pizzalarını yapacak hem de yaptıkları pizzaları afiyetle aileleriyle birlikte yiyecek.

Gurme  lezzetler dikkat çekiyor

Pasaport Pizza’da birbirinden farklı pizza çeşitlerinin  yanı sıra kavurmalı pizzadan ton balıklı pizzaya kadar gurme lezzetler de bulunuyor. Üstelik Pasaport Pizza’ya 228 08 28 nolu telefondan ulaşarak sipariş verip evde pizza keyfi yaşamakta mümkün.

 

 

 

 

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam