Kalaycı’dan Dönmez’e geçmiş olsun ziyareti

AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, gribal enfeksiyon şüphesiyle özel bir hastanede tedavi altına alınan Abdipaşa Belediye Başkanı Yaşar Dönmez’i ziyaret etti.

Kalaycı’dan Dönmez’e geçmiş olsun ziyareti Güncel

Abdipaşa Belediye Başkanı Yaşar Dönmez, gribal enfeksiyon şüphesiyle özel bir hastanede tedavi altına alındı. Başkan Dönmez’in tedavisi nedeni ile hastaneye yatırıldığı öğrenilirken, sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi. Başkan Dönmez’e ilk ziyaret de AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı’dan geldi. Kalaycı, beraberinde AK Parti Bartın İl Başkan Yardımcıları Muhammet Yalçın ve Ayhan Dönmez ile birlikte edavi gören Abdipaşa Belediye Başkanı Yaşar Dönmez’i ziyaret etti. İl Başkanı Kalaycı, Başkan Dönmez’e geçmiş olsun dileklerini iletti. Kalaycı; “Değerli Başkanımız Sayın Yaşar Dönmez’in rahatsızlık geçirdiğini öğrenmemizin ardından tedavi gördüğü hastanede kendisini ziyaret ettik. Sayın Başkanımıza hem moral vermek hem de yanında olmak istedik. Sayın Başkanımızın sağlık durumu iyi. İnşallah tedavisinin ardından sevenlerinin arasına kısa sürede dönecektir. Ben tekrar geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” dedi.

Dönmez:  “İl Başkanımıza teşekkür ediyorum”

Abdipaşa Belediye Başkanı Yaşar Dönmez de ziyarete ilişkin duygularını paylaşarak “Gerçekten çok mutlu oldum. Böyle bir günde beni ziyaret ettiğinden ötürü Sayın İl Başkanımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam