Kalaycı, sahil bölgesi muhtarlarıyla bir araya geldi

AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, gündemi değerlendirmek, köylerin sorunlarına ilişkin konuları istişare etmek amacıyla sahil bölgesi muhtarlarıyla bir araya geldi.

Kalaycı, sahil bölgesi muhtarlarıyla bir araya geldi Güncel

AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, gündemi değerlendirmek, köylerin sorunlarına ilişkin konuları istişare etmek amacıyla sahil bölgesi muhtarlarıyla bir araya geldi. Muhtarların talep ve önerilerini dinleyen Kalaycı; “Bölgeyi daha iyi bilen, sorunları tespit edip çözümü noktasında hassas davranan muhtarlarımızla daha fazla bira araya gelmeyi arzuluyoruz. İnşallah önümüzdeki süreçlerde sizlerle daha sık bir araya gelmeye çalışacağız. Göreve geldiğim günden buyana sizlerle iç içe olmaya gayret gösteriyorum. İnşallah bundan sonraki süreçte de aynı şekilde sizlerin yanında olacağız. Sizler kendi köylerinizden yükümlüsünüz. Bizler de aynı şekilde bu sorumlulukları taşıyarak Bartın’ı en iyi hale getirme noktasında sorumluyuz. Sorumlu kişilerin bir araya gelip memleketin sorunlarını masaya yatırması, kendi köylerinin sıkıntılarını görmesi ve bu arada yapılması gerekenler konusunda bir noktaya gelinmeye çalışılması bölgemiz ve ülke çıkarları açısından çok önemlidir” dedi.

“Halkımız tercihini AK Parti’den yana kullanacaktır”

Muhtarların çok onurlu kutsal bir görevi icra ettiklerini söyleyen Kalaycı, “Değerli muhtarlarımız sizler yönetme ve idare etme sisteminin içerisinde yer alıyorsunuz. Sizler çok onurlu kutsal bir görevi icra ediyorsunuz. Bu görevi icra ederken Allah'ın yardımının üzerinizden eksik olmamasını temenni ediyorum. Sizlerin de bildiği üzere yeni bir sürece girdik. Bu süreçte de yine muhtarlarımız bu sürecin iyi yönetilmesinde ve vatandaşlarımıza fayda sağlamasında ana etken rolünü yine sizler üstleniyorsunuz. Yerel seçimlerde de sizlere büyük işler düşüyor. İnşallah önümüzdeki yerel seçimlerde de halkımız tercihini AK Parti’den yana kullanacaktır. Önümüzdeki seçim sürecinin ülkemiz, Bartın’ımız ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam