Demir Lady’den Kalaycı’ya ziyaret

Hindistan'da gerçekleştirilen Dünya Kadınlar Boks Şampiyonası'nda +81 kiloda gümüş madalya kazanan 'Demir Lady' lakaplı Milli Boksör Şennur Demir, AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı’yı ziyaret etti.

Demir Lady’den Kalaycı’ya ziyaret Güncel

Hindistan'da gerçekleştirilen Dünya Kadınlar Boks Şampiyonası'nda +81 kiloda gümüş madalya kazanan 'Demir Lady' lakaplı Milli Boksör Şennur Demir, AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı’yı ziyaret etti. Sohbet havasında geçen ziyarette İl Başkan Yardımcıları Fahrettin Özkaya ve Ayhan Tepe ile AK Parti Bartın İl Genel Meclisi Aday Adayı Uğur Yılmaz da hazır bulundu. İl Başkanı Kalaycı, ilimizi ve ülkemizi başarıyla temsil eden milli boksör Demir’i başarısından dolayı tebrik etti.

Demir: “Destek veren herkese teşekkür ediyorum”

Elde ettiği başarı ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Milli Boksör Demir,  “Hindistan'da gerçekleştirilen Dünya Kadınlar Boks Şampiyonası'na katıldım. +81 kiloda gümüş madalya kazandım. Maalesef finalde Çinli sporcuya kaybettim. Tabii daha iyi dereceler yapabilecek güçteydik. Takım olarak amacımız yurt dışında Türk bayrağını dalgalandırmak. İlimizi ve ülkemizi elimden geldiğince en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyorum. Destek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi. 

Kalaycı: “Bu gururu bize yaşattığınız için çok teşekkür ediyorum”

Milli boksör Şennur Demir’in ilimizi ve ülkemizi başarıyla temsil ettiğini belirten AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı; “Hindistan'da gerçekleştirilen Dünya Kadınlar Boks Şampiyonası'nda +81 kiloda gümüş madalya kazanmanızdan dolayı sizi tebrik ediyorum. Bartın’ı ve ülkemizi başarıyla temsil ettiniz. Hakem kararıyla ikinci olduğunuzu biliyoruz. Dünya ikincisi olmak da çok büyük bir başarıdır. Bu gururu bize yaşattığınız için çok teşekkür ediyorum. Sizi bir kez daha tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.

Kalaycı ziyarette Şennur Demir’e saat hediye etti.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam