Bartın GİAD’ta Salim Cem Yıldız dönemi

Bartın Genç İş Adamları Derneği (GİAD) kahvaltıda buluştu. Köz Restaurant’ta düzenlenen kahvaltının ana gündemi Dernek Yönetim Kurulu Başkan Değişimi ve Dernek İsim Değişikliği oldu. Bartın GİAD Yönetim Kurulu Başkanlığından istifa eden Egemen Kemik, görevini Yönetim Kurulu Başkan Yardımcı ve Vekili olan Salim Cem Yıldız’a devretti.

Bartın GİAD’ta  Salim Cem Yıldız dönemi Güncel

Bartın Genç İş Adamları Derneği (GİAD) kahvaltıda buluştu.  Köz Restaurant’ta düzenlenen kahvaltının ana gündemi Dernek Yönetim Kurulu Başkan Değişimi ve Dernek İsim Değişikliği oldu.  Bartın GİAD Yönetim Kurulu Başkanlığından istifa eden Egemen Kemik, görevini Yönetim Kurulu Başkan Yardımcı ve Vekili olan Salim Cem Yıldız’a devretti. 1,5 yıldır dernek başkanlığı görevini yürüten Kemik, dernekçilik nasıl karşılık beklemeden yapılan bir çalışma ise, bunu bir üst kademeye taşımak adına siyasi bir başlangıca karar verdiğini bu tasarrufu karşısında Bartın GİAD’ın tarafsızlığından ötürü dernek başkanlığı görevinden istifa ettiğini ve yönetim kurulunda başkan yardımcısı olarak devam edeceğini söyledi.

‘İş adamları’ gitti, ‘İş insanları’ geldi

Derneğin isminin Bartın Genç İş Adamları Derneğinden Bartın Genç İş İnsanları Derneği olduğunu ifade eden Kemik, Türkiye’de TÜGİK bünyesine bağlı derneğimizin ismini Bartın Genç İş Adamları Derneğinden Bartın Genç İş İnsanları Derneği olarak isim değiştirdik. Sivil toplum kuruluşlarında cinsiyet eşitliğine dikkat çekmek ve ayrımcı dil kullanımının önüne geçmek için unvanı ‘İş İnsanları’ olarak değiştirdik. Bartın GİAD markası korunarak bu kararı aldık. Her görevde biz bulunacağız diye bir şey söz konusu değil, kaldı ki bizim koltuk sevdamız yok, Bartın sevdamız var” dedi.

Yıldız: “Hep birlikte yapacağız”

Egemen Kemik, görevi devralan Salim Cem Yıldız’a başarı dileğinde bulundu. Yeni Bartın GİAD Başkanı Salim Cem Yıldız ise, yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Kemik’e ve üyelere teşekkür etti. Yıldız “Ne yaparsak yapalım hangi organizasyona hangi faaliyete imza atarsak atalım hep birlikte yapacağız hep birlikte imza atacağız”

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam