Kalaycı, köy toplantılarına başlayacak

AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimleri öncesi AK Parti Bartın İl Genel Meclisi Adaylarının belirlenmesiyle birlikte köylerde de toplantılar düzenleyecek.

Kalaycı, köy toplantılarına başlayacak Güncel

AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimleri öncesi AK Parti Bartın İl Genel Meclisi Adaylarının belirlenmesiyle birlikte köylerde de toplantılar düzenleyecek.  Yerel seçim öncesi ziyaretlerini yoğunlaştıran Kalaycı, AK Parti Bartın İl Genel Meclisi Adayları ile birlikte köylere yeniden çıkarma yapacak. Kalaycı, vatandaşların her zaman yanlarında olduklarını, sadece seçimden seçime vatandaşlara giden bir parti olmadıklarını ifade etti.

“Sıkmadık el bırakmayacağız”

Her fırsatta vatandaşlarla istişare yaptıklarını dile getiren Kalaycı,  “Her fırsatta vatandaşlarımızla istişare halindeyiz. Elimden geldiğince her zaman vatandaşlarımızla iç içe olmaya çalışıyorum. Göreve geldiğim günden buyana il, ilçe ve beldelerimizi sürekli ziyaret ettim. Bundan sonraki süreçte de devam edeceğim. Tabii önümüzde çok önem verdiğimiz bir yerel seçim var. Belediye Başkan Adaylarımız, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi Adaylarımız önümüzdeki günlerde netlik kazanacak. İnşallah tüm belediyeleri AK Belediyecilikle tanıştıracağız. İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisinde partimizin güçlü bir şekilde temsil edilmesi için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. İnşallah İl Genel Meclisi adaylarımızın tamamının ismi açıklandığında köylerimize her zaman olduğu gibi ziyaretler gerçekleştireceğiz. İnşallah süreç hayırlı olur. Sıkmadık el bırakmayacağız. Projelerimizi vatandaşlara anlatacağız. İnşallah halkımız her zaman olduğu gibi tercihini bizden yana kullanacaktır” dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam