Kalaycı: “Kim ne derse desin belediyecilik AK Parti’nin işidir”

AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, AK Parti Teşkilat Başkanı ve İstanbul Milletvekili Erkan Kandemir başkanlığında gerçekleştirilen İl Başkanları Toplantısına katıldı.

Kalaycı: “Kim ne derse desin belediyecilik AK Parti’nin işidir” Güncel

AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, AK Parti Teşkilat Başkanı ve İstanbul Milletvekili Erkan Kandemir başkanlığında gerçekleştirilen İl Başkanları Toplantısına katıldı. 31 Mart 2019’da gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerin konuşulduğu toplantıda Kandemir, İl Başkanlarına yerel seçimin önemi anlatarak, AK Parti’nin tüm Türkiye’de seçimleri alması gerektiğinin altını çizdi. Kandemir; “AK Parti’nin mahalli seçimlerde belde, ilçe ve illerde çok iyi bir netice alacağına olan inancım tamdır. Burada en büyük görev il teşkilatlarımıza, ilçe teşkilatlarımıza, gençlik kollarıma ve kadın kollarımıza düşüyor. El birliği ile hem teşkilat yapımızı en üst seviyede tutacağız, hem de birlikte sokaktaki vatandaşlarımızın dertleri ile dertlenerek ülkemiz ve milletimiz için en iyi hizmeti sunmanın gayreti içinde olacağız” dedi.  

“Önemli olan milletimiz gönlüne girebilmek”

Toplantı sonrası değerlendirmelerde bulunan İl Başkanı  Kalaycı, şu ifadeleri kullandı;

“31 Mart 2019 seçimleriyle ilgili manifestomuzu Sayın Cumhurbaşkanımıza açıklayacak. 2004'te 'Yerel Kalkınma Başlıyor', 2009'da 'Marka Şehirler', 2014'te 'Daima Millet Daima Hizmet' demiştik. 2019 için gönül belediyeciliğimizi ifade eden bir vizyonla milletimizin karşısına çıkacağız. AK Parti, mahalli idarelerdeki başarıyla milletimizin gönlünde yer etmiş bir kadronun öncülüğünde kurulmuştur. Belediyelerdeki tecrübemizi ve pratikliğimizi, hükümete geldikten sonra ülke çapındaki tüm çalışmalarımıza yansıttık. Bu sayede Cumhuriyetimizin bizden önceki 79 yılda yapılanlardan katbekat fazla hizmeti 16 senede ülkemize ve milletimize kazandırmayı başardık. 

“Halkımızın desteğiyle tüm belediyeleri alacağız”

Eğitimden sağlığa, adaletten güvenliğe, ulaşımdan tarıma, sanayiden sosyal yardımlara kadar her alanda Türkiye'ye adeta çağ atlattık. Bu yapılan hizmetleri milletimiz görüyor. Bir de geçmişte yapılanlara bakıyor. Farkı görüyor. İnşallah milletimiz 31 Mart’ta da hizmete oy verecektir. Ben seçim sürecinin hayırlara vesile olmasını diliyorum. AK Parti olarak ilimizdeki tüm yerel belediyelere talibiz. İnşallah da halkımızın desteğiyle tüm belediyeleri alacağız.”

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam