Güner’den Kurucaşile çıkarması

Bartın Valisi Sinan Güner, Kurucaşile İlçesinde bir dizi incelemelerde ve ziyaretlerde bulundu. Güner, Kurucaşile ziyaretlerinde ilçede bulunan 28 mahalle ve köy muhtarı ile de bir araya geldi.

Güner’den  Kurucaşile çıkarması Güncel

Bartın Valisi Sinan Güner, Kurucaşile İlçesinde bir dizi incelemelerde ve ziyaretlerde bulundu. Güner, Kurucaşile ziyaretlerinde ilçede bulunan  28 mahalle ve köy muhtarı  ile de bir araya geldi. Kurucaşile Öğretmenevinde yapılan toplantıda  Kurucaşile Kaymakam Vekili Burak Bozkurt Gürses, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Yavuz Selim Kapancı, İl Emniyet Müdürü Ogün Vural, Kurucaşile Belediye Başkanı Mehmet Zihni Sayın, İl Genel Meclisi Üyeleri, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim Kayış, DSİ 233. Şube Müdür Vekili Ebru Akar, İdare ve Denetim Müdürü Ali Taşcı, Karayolları 156. Şube Şefi Yunus Emre Öcal, Cide Karayolları 154.Şube Şefi Metin Esenyel, Telekom İl Müdürü Serkan Kurt, Enerjisa Operasyon Müdürü Ali Fuat Aslan da yer aldı.

 “Muhtarlara yardımcı olun” talimatı

İlçe ile ilgili  çeşitli konuların değerlendirilerek, karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan toplantıda Sinan Güner,  muhtarların dile getirdiği taleplerin  kurum müdürleri tarafından not alınarak ivedilikle değerlendirilmesi ve  muhtarlara yardımcı olunması talimatını verdi. Güner, katılımlarından dolayı tüm muhtarlara teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam