AK Parti Tanıtım ve Medya Başkanları Samsun’da toplandı

AK Parti Tanıtım ve Medya Karadeniz İletişim Toplantısı, Samsun’da gerçekleştirildi. AK Parti Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal başkanlığında yapılan toplantıya Bartın’dan AK Parti Tanıtım ve Medyadan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ayhan Tepe de katıldı.

AK Parti Tanıtım ve Medya Başkanları Samsun’da toplandı Güncel

AK Parti Tanıtım ve Medya Karadeniz İletişim Toplantısı, Samsun’da gerçekleştirildi. AK Parti Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal başkanlığında yapılan toplantıya Bartın’dan AK Parti Tanıtım ve Medyadan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ayhan Tepe de katıldı.  toplantıda 31 Mart yerel seçimlerinin önemine değinen Mahir Ünal “31 Mart 2019 Yerel Seçimleri önemli bir seçim olacak. Bizler siyaseti makam ve mevki olarak değil görev ve sorumluluk bilinciyle yerine getirdiğimiz için Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 16 yıldan beri bütün seçimleri kazanıyoruz. Bunu övünç olarak söylemiyor, milletimize şükran olarak ifade ediyoruz. Onun içindir ki önümüzdeki seçimlerde de şehirlerimizi şehri emin olan, tevazu sahibi, samimiyeti ön planda tutan, gayretli adaylarla çıkmak istiyoruz” dedi.

Türk milletinin çok yüce bir millet olduğunu vurgulayan Ünal, AK Parti’nin Türk milletine ahde vefa borcu olduğunu kaydetti.

 

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam