Kalaycı’dan sağlık çalışanlarına ziyaret

AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, Bartın Şehit Cem Kanbur Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ve Bartın Devlet Hastanesi’nde görev alan doktor ve personeli ziyaret etti.

Kalaycı’dan sağlık çalışanlarına ziyaret Güncel

AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, Bartın Şehit Cem Kanbur Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ve Bartın Devlet Hastanesi’nde görev alan doktor ve personeli ziyaret ederek kolaylık diledi. Tedavi gören hasta ve yakınlarına da geçmiş olsun dileklerini ileten Kalaycı, 78 yaşında bir vatandaşın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili kendisine söylediği sözleri anlattı. Vatandaşların yapılan hizmetleri gördüğünü belirten Kalaycı, 78 yaşındaki vatandaşın da eski Türkiye ile yeni Türkiye’yi kıyasladığını söyledi. 

“Çalışmalarla ilgili bilgi aldık”

Ziyarette vatandaşların taleplerini de dinlediklerini ifade eden Kalaycı; “Ağız ve Diş Sağlığı Haftası münasebetiyle Bartın Şehit Cem Kanbur Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt. Sayın Ersoy Alıcı ve İdari ve Mali İşler Müdürü Sayın Arzu Özkaya’yı geçtiğimiz günlerde ziyaret edip, haftalarını tebrik etmiştik. O gün hastane çalışanlarının haftasını tebrik edememiştik. Bugün hastane personelimizin ve doktorlarımızı da ziyaret edip, haftalarını tebrik ettik. Tabii Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde gerçekleştirdiğimiz ziyaret sonrası da Bartın Devlet Hastanesi’ne geçerek, burada görev alan personelle sohbet edip, gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili bilgi aldık. Tabii bu ziyaretlerimizde vatandaşlarımızın da taleplerini dinledik. 78 yaşındaki İrfan Dursun amcamızın liderimiz ile ilgili söyledikleri hepimizi hem duygulandırdı hem de gururlandırdı” dedi.

“Vatandaşlarımız yapılan hizmetlerin farkında”

78 yaşındaki İrfan Dursun’un Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili söylediklerinin herkes tarafından bilindiğini belirten Kalaycı; “İrfan Amcamız söyledikleriyle herkese tercüman oldu. İrfan Amcamız Sayın Cumhurbaşkanımıza bir şey deyip demediği sorulduğunda şu ifadeleri kullandı; “Cumhurbaşkanımıza Allah’ın selamını gönderiyorum. Onu çok seviyorum. Bu hizmetler onun sayesinde geldi. Memlekette ondan önce ne vardı? 25 yıl karayollarında çalıştım. Bu hizmetlerin hiçbiri yoktu. Onun göreve gelişiyle hizmet de geldi. Onun gelişiyle her şey düzeldi. En büyük belamız terör. İnşallah bu terör de bitirilecektir. Allah muvaffak etsin.” Bu düşünceler karşısında duygulanmamak ve gurur duymamak mümkün değil. Vatandaşlarımız yapılan hizmetlerin farkında. Allah bu hizmetlerin yapılmasında büyük emekleri olan başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere tüm devlet büyüklerimizden Allah razı olsun. Halkımız için önemli olan böyle hizmetleri daim kılsın” diye konuştu.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam