Kalaycı, hasta yakınlarını ziyaret etti

AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, Bartın Devlet Hastanesi'nde yatan hastaları ziyaret edip geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Kalaycı, hasta yakınlarını ziyaret etti Güncel

AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, Bartın Devlet Hastanesi'nde yatan hastaları ziyaret edip geçmiş olsun dileğinde bulundu. Vatandaşların istek ve taleplerini dinleyen  Kalaycı, çocuklar ile yakından ilgilenirken onlarla da sohbet etti. Kalaycı, ziyareti sırasında yaptığı konuşmada, vatandaşların iyi gününde olduğu gibi kötü gününde de yanlarında olduklarını ifade ederek, bu ziyaretleri rutin hale getirdiklerini kaydetti.

“Sürekli iç içe olmaya çalışıyoruz”

Her zaman vatandaşların yanında olduklarını dile getiren  Turhan Kalaycı; “Bartın Devlet Hastanesi’nde yatan hasta ve hasta yakınlarına ziyarette bulunduk. Tedavileri süren hastalarımıza geçmiş olsun dileklerimiz ilettik. Rabbim tüm hastalarımıza Şafi ismiyle şifa versin. Geçtiğimiz hafta da hasta ziyaretleri yaparak vatandaşlarımızın yanlarında olmaya çalıştık. Elimizden geldiğince her zaman vatandaşlarımızın yanında olmaya gayret ediyoruz. Onlarla sürekli iç içe olmaya çalışıyoruz. Devletimiz ve hükümetimiz her alanda olduğu gibi sağlık konusunda da vatandaşın yanında yer alıyor. Ben bu vesile ile bütün hastalarımıza Cenabı Allah’tan acil şifalar diliyorum” dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam