Turgut Genç, son yolculuğuna uğurlandı

Bartın’ın Amasra İlçesi’nde yaşanan trafik kazasında ağır yaralanarak Bartın Devlet Hastanesi’ne kaldırılan 31 yaşındaki İlyas Turgut Genç, hastanedeki yaşam mücadelesini kaybetti. Bartın’ın önde gelen esnaflarından olan Genç, ailesi başta olmak üzere sevenlerinin gözyaşları arasında bugün toprağa verildi.

Turgut Genç,  son yolculuğuna uğurlandı Güncel

Bartın’ın Amasra İlçesi’nde yaşanan trafik kazasında ağır yaralanarak Bartın Devlet Hastanesi’ne kaldırılan 31 yaşındaki İlyas Turgut Genç,  hastanedeki yaşam mücadelesini kaybetti. Bartın’ın önde gelen esnaflarından olan Genç için bugün Aşağı Camide cenaze töreni düzenledi. Genç’in naaşı tören öncesinde İl Özel İdare karşısındaki evinden alınarak baba ocağı olan işyerine İlyas Fırın’ın önüne getirildi. Ailesi başta olmak üzere Bartın esnafı ve sevenlerinin katıldığı buradaki törende Turgut Genç için dualar edildi.

Daha sonra asıl cenaze töreninin gerçekleştirileceği Aşağı Cami’ye hareket edilirken buradaki törene Turgut Genç’in ailesi, akrabaları, Bartın esnafı ve sevenlerinin dışında AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, 22. Dönem Bartın Milletvekili Asım Kulak, Bartın Müftüsü Mahmut Gündüz, TSO Başkanı Halil Balık, CHP Eski Bartın Milletvekili Rıza Yalçınkaya, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın da katıldı.

Turgut Genç,  burada ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Halatçı Yamasındaki aile kabristanına defnedildi.

Bartın Hergün Gazetesi olarak merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam