Tunç'tan Ulus Kaymakamına hayırlı olsun ziyareti

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç Cide Kaymakamlığı’ndan Ulus İlçe Kaymakamlığı’na atanan Şükrü Alperen Göktaş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Tunç'tan Ulus Kaymakamına hayırlı olsun ziyareti Güncel

Yılmaz Tunç, beraberinde Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, AK Parti Ulus İlçe Başkanı Kadir Saraç ve bazı teşkilat mensuplarıyla birlikte, Ulus Kaymakamlığına atanan Şükrü Alperen Göktaş’a  hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, makamında bir süre görüştü yeni görevinde başarılar diledi. Bir süre ilçe hakkında görüş alışverişinde bulunduğu ziyarette Kaymakam Şükrü Alperen Göktaş Milletvekili Tunç’a ve beraberindekilere yaptıkları ziyaretten duydukları memnuniyeti ileterek teşekkür etti.

Ulus İlçe Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı’na ziyaret

Ulus Hükümet Konağında ziyaretlerde bulunan Milletvekili Tunç Ulus İlçe Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı Müdürü Uğur Ünal ve vakıf personelini Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun ve İlçe Başkanı Kadir Saraç ile birlikte ziyaret ederek, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Ulus İlçe Nüfus Müdürlüğü’ne ziyaret

Ulus İlçe Nüfus Müdürü Engin Yüksel ve müdürlük personelini de ziyaret eden Milletvekili Tunç, kimlik değiştirme işlemleri için gelen hemşerileriyle de selamlaşarak bir süre sohbet etti, müdürlük personeline çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam