Özkaya: “Vakit fedakarlık değil feda olma vaktidir”

AK Parti Genel Merkezi tarafından AK Parti Bartın Gençlik Kolları Başkanlığı’na atanan Onur Özkaya, kendisine destek olan herkese teşekkür etti. Özkaya, başarılı olabilmek için elinden gelen gayreti göstereceğini söyledi.

Özkaya: “Vakit fedakarlık değil feda olma vaktidir” Güncel

AK Parti Genel Merkezi tarafından AK Parti Bartın Gençlik Kolları Başkanlığı’na atanan Onur Özkaya, kendisine destek olan herkese teşekkür etti. Başarılı olabilmek için elinden gelen gayreti göstereceğini ifade eden Özkaya “Teşkilatımızın çeşitli kademelerinde zaman zaman görevler aldım. Özellikle Üniversite Gençliğine hitap eden Üniversite Başkanlığı yapmış olduğum dönem benim için bu yola çıkan büyük bir basamak haline geldi. Çünkü 15 bin Bartın Üniversitesi öğrencisinin yükünü omuzlarımda hissetmek büyük bir sorumluluk yüklemişti. Hamdolsun, görevimizi başarı ile tamamlayıp, yeni hedefler ve yeni hayallere doğru koşmaktan da hiç çekinmedim. Nasıl memleketlerinden gelip buralarda eğitim hayatına devam eden kardeşlerimizin sorumluluğunu üstlendiysek şimdi de sıra Bartın gençliğinin sorunlarını sorunumuz, sevinçlerini sevincimiz haline getirmekte. Bu önemli görevi üstlenmekte de hiç tereddüt dahi duymadım” dedi.

“Bizim yolumuz uzun, işimiz çok ama durmak yok”

Bartın için bir şeyler yapabilecek olmanın kendisini heyecanlandırdığını dile getiren Özkaya,  “Bilindiği üzere AK Parti kendini yenileyen ve heyecanına heyecan katan bir parti. Genel Merkezimiz ve İl Başkanımız Turhan Kalaycı Beyin takdirleri ile İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevine atandım. Bartın için bir şeyler yapabilecek olmak, bu güzel şehrin güzel gençleri ile toplumumuza yarar sağlayacak projeler üretebilecek imkânlara sahip olabilmek beni daha da heyecanlandırıyor. Bir şehrin genci ne kadar dinamik, çalışkan ve azimli ise o şehrin her alanda daha başarılı olabileceği ve geleceğini teminat altına alabileceğini düşünmekteyim. O yüzden bizim yolumuz uzun, işimiz çok ama durmak yok. Genç kardeşlerimin dertleri ile dertlenmek, belki problemlerine beraber bir çözüm arayabilmek için her zaman kapımızın açık olduğunu, onlarla birlikte sohbet etmekten mutluluk duyacağımı da belirtmek isterim. Vakit fedakarlık değil feda olma vaktidir” şeklinde konuştu.

Kalaycı: “Allah utandırmasın”

Yeni görevinde Onur Özkaya’ya başarı dileyen AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı ise  “Geçmişte üniversite teşkilatımızda görev alan genç kardeşimiz Onur Özkaya AK Parti Genel Merkezi tarafından AK Parti Bartın Gençlik Kolları Başkanlığı’na atandı. Yeni görevinde başarılar diliyorum. Hayırlı uğurlu olsun. Allah bu görevde genç kardeşimizi utandırmasın” dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam