Başkan Uzun’dan Hergün’e 10. Yıl ziyareti

Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun ve Eşi Remziye Uzun, Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın ve gazete ekibini ziyaret ederek Hergün Gazetesi’nin kuruluşunun 10. Yılını kutladı.

Başkan Uzun’dan Hergün’e 10. Yıl ziyareti Güncel

Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun ve Eşi Remziye Uzun, Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın ve gazete ekibini ziyaret ederek Hergün Gazetesi’nin kuruluşunun 10. Yılını kutladı. Sohbet havasında geçen ziyarette Başkan Uzun, Bartın Hergün’ün Gazetesi’nin tüm ekip olarak ilkeli ve dürüst habercilik anlayışıyla tarafsız ve objektif yayın yapan bir gazete olduğunu belirterek, yayın hayatında başarılarının devamını diledi. Başarılı bir gazete olarak nitelendirdiği Hergün’e bundan sonraki yayın hayatında başarılar dileyen Uzun, 7 Ekim 2009 tarihinde kurulan Hergün’ün ilkeli ve doğru habercilik anlayışından taviz vermeden mesleğin itibarını korumaya çalıştığını da söyledi. Hasan Hüseyin Uzun, “Başta Gazete Sahibi Ayşe Özgündoğdu ve Yazı işleri Müdürü Nihal Çınçın olmak üzere Bartın Hergün gazetesine emeği geçen herkesi kutlar, başarılarınızın devamını dilerim” dedi.

Çınçın: “Halkımızın ve sizlerin destekleriyle bugünlere geldik”

Ziyaretleri için Hasan Hüseyin Uzun ve Eşi Remziye Uzun’a teşekkür eden Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın , “Bu nazik ziyaretiniz ve iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. 7 Ekim 2009’da kurulan gazetemiz 9. Yılını bitirmenin ve 10. Yılına girmenin mutluluğunu yaşıyor. Geçen 9 yıl boyunca sizin de ifade ettiğiniz gibi doğru, ilkeli, tarafsız objektif habercilik anlayışıyla yayın yapmaya çalıştık. Bu çizgimizden de bir gün olsun ödün vermedik. Her şeyden önce halkımızın ve sizlerin destekleriyle bugünlere geldik. Ben bunun için de sizlere teşekkürü bir borç biliyorum” şeklinde konuştu.

 

 

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam