Hasankadı’nın ATM talebi için ilk adım atıldı

Hasankadılıların talep ettiği ve AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı’nın da devreye girdiği Ziraat Bankası otomatik para çekme makinesi (ATM ) için ilk adım atıldı.

Hasankadı’nın ATM talebi için ilk adım atıldı Güncel

Hasankadılıların talep ettiği ve  AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı’nın da devreye girdiği  Ziraat Bankası otomatik para çekme makinesi (ATM ) için ilk adım atıldı. Vatandaşların talepleriyle yakından ilgilenen Kalaycı, ATM konusunda da ilgili kurumlarla gerekli görüşmeleri sağlayarak, Hasankadı Belediyesi’nin talep dilekçesinin bankaya ulaştırılmasını istedi. İl Başkan Yardımcısı Fahrettin Özkaya ile birlikte Hasankadı Belediye Başkanı Zeki Erdoğan ve Ziraat Bankası Merkez Şube Müdürü ile görüşen Kalaycı, beldeye kurulması gündemde olan ATM için yer tespiti çalışmalarına da katıldı. Başkan Kalaycı, Belediye Başkanı Erdoğan ile istişarelerde bulunarak, talebi yerinde inceledi. 

Yer tespitinde bulunduk”

Konuyla ilgili gerekli başvuruların yapılacağını ve beldede ATM için yer tespitinin gerçekleştirildiğini belirten İl Başkanı Kalaycı, şu ifadeleri kullandı:

 “Hasankadı beldesine her gittiğimizde vatandaşlarımızın bizden Ziraat Bankası ATM’si talebi vardı. Bakıldığında gerçekten vatandaşlarımızın bu yönde ciddi talepleri olduğunu gördük. Hemen ilgili kurumlarla görüşme yaptık. Son olarak da Belediye Başkanımız Sayın Zeki Erdoğan ile birlikte beldede yer tespitinde bulunduk. Hasankadı Belediyesi’nin bu konudaki talep dilekçesi oluşturarak ilgili bankaya iletmek üzere teslim aldık. Talep dilekçesine olumlu yanıt geleceğini düşünüyorum. Talep olumlu gelirse uzun yıllar vatandaşlar tarafından gelmesi arzu edilen Ziraat Bankasının ATM`si beldede hizmet verecek. 

“Beldemize şimdiden hayırlı ve uğurlu olsun”

Gerekli incelemelerin tamamlanmasının ardından da Belediyemiz ve banka arasında imzalanacak olan protokol ile resmi işlemler tamamlanmış olacak. İnşallah bir aksilik olmazsa onayın akabinde ATM için kurulum çalışmalarına başlanacak. Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte de Hasankadı’da ikamet eden halkımız ATM cihazından yararlanacak. Özellikle beldemizde emekli maaşlarını Ziraat Bankası’ndan alan vatandaşlarımız için büyük kolaylık olacak. Beldemize şimdiden hayırlı ve uğurlu olsun.”

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam