Sağım’dan Hergün’e 10. Yıl ziyareti

Diyanet-Sen Bartın Şubesi Başkanı Metin Sağım ve Şube Başkan Yardımcısı Hüseyin Soyal, Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın ve gazete ekibini ziyaret ederek Hergün Gazetesi’nin 10. Yılını kutladı.

Sağım’dan Hergün’e 10. Yıl ziyareti Güncel

Diyanet-Sen Bartın Şubesi Başkanı Metin Sağım ve Şube Başkan Yardımcısı Hüseyin Soyal, Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın ve gazete ekibini ziyaret ederek Hergün Gazetesi’nin 10. Yılını kutladı. Sohbet havasında geçen ziyarette Hergün Gazetesi’ni ilgi ve merakla takip ettiklerini ifade eden Başkan Sağım, “Bartın Hergün Gazetesi, ilimizde yerel basının önde gelen temsilcilerinden bir tanesidir. Biz sendika yöneticileri nasıl ki sendikamıza üye olsun ya da olmasın kamu çalışanlarının ve işçilerinin toplum karşısında ve devletimiz önünde sesi, kulağı ve gözü oluyorsak sizler de tıpkı bizler gibi halkımızın, idarecilerin, bürokratların, iş dünyasının kısacası  toplumun her kesiminin sesi, gözü ve kulağı oluyorsunuz. Gazeteniz bizim ilgi ve merakla takip ettiğimiz bir gazete. İlkeli, doğru, objektif, tarafsız habercilik anlayışıyla yayın yaptığınızı canı gönülden rahatlıkla söyleyebilirim. Ben kuruluşunuzun 10. Yılını tebrik eder bundan sonrada çalışmalarınızda başarılarınızın devamını dilerim” dedi.

Çınçın’dan Sağım ve Soyal’a teşekkür

Ziyaretleri için Metin Sağım ve Hüseyin Soyal’a teşekkür eden Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın ise “Sizlerin de söylediği gibi gazetecilik gerçekten çok zor bir meslek. Ama bu işin güzel tarafları da var. Her şeyden önce içinde yaşadığımız toplumun sesi olabilmek ve tüm zorluklara rağmen gazete basıldığında emek sarf ettiğiniz çalışmayı görmenin mutluğu hiçbir şeye değişilmez. O gün bin bir emekle hazırladığınız haberleri ertesi gün elinize alıp görmenin verdiği haz yaşanılan zorlukları da unutturuveriyor. Ben sizlere bu nazik ziyarettiniz için çok teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

 

 

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam