AGD’de görev değişimi

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Bartın Şube Başkanlığı görevini 5 yıldır yürüten Hüseyin Böber, başkanlık koltuğunu Burhanettin Akyol'a devretti.

AGD’de görev değişimi Güncel

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Bartın Şube Başkanlığı görevini 5 yıldır yürüten Hüseyin Böber, başkanlık koltuğunu Burhanettin Akyol'a devretti. Anadolu Gençlik Derneği Genel Merkezi'nde, Genel Başkan Salih Turhan nezdinde düzenlenen devir teslim töreniyle Burhanettin Akyol, yeni görevine fiilen başladı. AGD Bartın Şube Eski Başkanı Hüseyin Böber, 5 yıldır AGD Bartın Şube Başkanlığı'nı yürüttüğünü, bu süre içerisinde yönetim kurulu üyelerinin kendisine ciddi destek verdiğini söyledi. Böber, "Bizim inancımız da ve teşkilatımız da yorulmak ve dinlenmek yoktur. Onun için hizmet nerede olursa olsun devam etmelidir. 2013 yılından beri taşımakta olduğum AGD Bartın Şube Başkanlığı görevini Burhanettin Akyol kardeşime gönül huzuru ile devretmiş bulunuyorum. Bu ağır ve şerefli görevi yürütürken maddi ve manevi olarak destek veren tüm kardeşlerime teşekkür ederim." dedi. 

Akyol: “Tüm dünya mazlumlarının sözcüsü olmaya devam edeceğiz”

AGD Bartın Şube Yeni Başkanı Burhanettin Akyol da 5 yıldır bu hizmeti yürüten Hüseyin Böber ve Yönetim Kurulu üyelerine hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.  Anadolu Gençlik Derneği'nin, "Bir insanı kurtarmak tüm insanlığı kurtarmak demektir." düsturuyla hareket ettiğini dile getiren Akyol, "Bundan sonra da aynı aşk ve heyecanla hizmet etmeye devam edeceğiz. İmtihan için var olduğumuz yeryüzünde Allah’ın rızasını kazanma adına verilecek her türlü göreve talip olduğumuzu belirtirim. Bu kutlu görevi  de aynı duygu ve düşünceler ile kabul ettim. Geçmişte olduğu gibi tüm dünya mazlumlarının sözcüsü olmaya devam edeceğiz. Bu uğurda başı dik, niyeti halis bir dava eri olmayı Yüce Allah’tan niyaz ediyorum” şeklinde konuştu.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam