Abdipaşa cadde ve meydan düzenlemesi yapım ihalesi 22 Ekim’de

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Abdipaşa Belediyesince yapımı gerçekleştirilecek olan cadde ve meydan düzenlemeleri ihalesinin 22 Ekim’de Abdipaşa Belediyesi’nde yapılacağını açıkladı. Tunç, bu üst yapı çalışmasıyla Abdipaşa’nın çehresinin değişeceğini ifade ederek “Abdipaşa Beldesi daha güzel olacak” dedi.

Abdipaşa cadde ve meydan düzenlemesi yapım ihalesi 22 Ekim’de Güncel

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Abdipaşa Belediyesince yapımı gerçekleştirilecek olan cadde ve meydan düzenlemeleri ihalesinin 22 Ekim’de Abdipaşa Belediyesi’nde yapılacağını açıkladı.  Tunç, Abdipaşa Beldesinin altyapı, kanalizasyon, içme suyu ve dere ıslahları çalışmalarını tamamladıklarını belirterek, şimdi sıranın üst yapıya geldiğini, 22 Ekim’de gerçekleştirilecek olan ihalenin ardından cadde ve meydan düzenlemelerinin yapılacağını ve Abdipaşa Beldesinin çehresinin değişeceğini ve daha yaşanılabilir bir görünüme kavuşacağını söyledi.

5 bin metrekare  meydan ve yol düzenlemesi yapılacak

Abdipaşa Beldesi Yeşilpazar Mahallesi Atatürk Anıtı Meydanı, Atatürk Caddesi, Demirciler Sokak ve Pazaryeri Sokağını içine alan belde merkezinde 5 bin metrekare  meydan ve yol düzenlemesi, 1 adet park düzenlemesi, 1 adet süs havuzu, 1 adet Atatürk Anıtı, 1 adet Kent Saati, 2 adet Kent Simge Anıtı yapılacağını belirten Milletvekili Tunç, Abdipaşa Belediye Başkanı Yaşar Dönmez’in başarılı çalışmaları ile hükümet-belediye uyumu sayesinde beldeye önemli eserler kazandırdıklarını kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam