MHP’li kadınlardan Hergün’e 10. Yıl ziyareti

MHP Bartın Kadın Kolları Başkanı Nurdan Akmaz ve üyeler, Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihan Çınçın ve gazete ekibini ziyaret ederek Hergün’ün kuruluşunun 10. Yılını kutladı.

MHP’li kadınlardan Hergün’e 10. Yıl ziyareti Güncel

MHP Bartın Kadın Kolları Başkanı Nurdan Akmaz ve üyeler, Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihan Çınçın ve gazete ekibini ziyaret ederek Hergün’ün kuruluşunun 10. Yılını kutladı. Ziyarette MHP Bartın Kadın Kolları Üyeleri Hava Özçelik, Sevil Soyak, Raziye Ahıskalı ve Perihan Üre de yer aldı. Hergün’ün  10 yıldır yayın hayatını başarılı bir şekilde sürdürdüğünü ifade eden Başkan Akmaz  “Kuruluşunuzun 10.  Yılını canı gönülden kutlarım.  Hergün Gazetesi ilgi ve merakla takip ettiğimiz bir gazetemiz. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da ilkeli, doğru, tarafsız ve objektif haber anlayışıyla yayın yapacağınıza yürekten inanıyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum” dedi. 

Çınçın’dan teşekkür

Nuran Akmaz ve beraberindekilere nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Nihal Çınçın ise “Bugüne kadar siz değerli halkımızın sayesinde var olduk. İnşallah bundan sonra yine desteklerinizle var olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 

 

Muhammet CİVAN

Muhammet CİVAN / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam