Çınçın’dan 10. Yıl onuruna yemek

7 Ekim 2009 yılında kurulan Bartın Hergün Gazetesi kuruluşunun 10. yılını kutlamanın haklı gururunu ve mutluluğunu yaşadı. Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın, 10. yıl dolayısıyla kutlama yemeği düzenlerken Parthenios Restaurant’ta gerçekleştirilen yemekte gazete çalışanları ve aileleri bir araya gelerek güzel bir akşam geçirdi.

Çınçın’dan 10. Yıl onuruna yemek Güncel

7 Ekim 2009 yılında kurulan Bartın Hergün Gazetesi kuruluşunun 10. yılını kutlamanın haklı gururunu ve mutluluğunu yaşadı. Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın, 10. Yıl dolayısıyla kutlama yemeği düzenledi. Parthenios Restaurant’ta gerçekleştirilen yemeğe gazete çalışanları aileleriyle birlikte katılırken Bayındır Memur-Sen Bartın Şubesi Başkanı Nuray Arfundalı, AK Parti Bartın Eski Milletvekili ve Parthenios Restaurant’ın sahibi Hacı İbrahim Kabarık ve Eşi Songül Kabarık ta yer alarak Hergün Gazetesini bu güzel akşamda yalnız bırakmadı.

Bol bol sohbet edilip eğlenceli anların yaşandığı yemekte Başkan Arfundalı’nın sürpriz kutlama pastası da duygusal anların yaşanmasına neden oldu. Hergün Gazetesi’nin baskısıyla süslenen sürpriz kutlama pastasını gördüğünde duygularına hakim olamayan Nihal Çınçın, “Bu akşam gazetemizin kuruluşunun 10. yılının kutluyoruz. 10 yıl önce bu yola bin bir zorluklarla çıktık. Birlik ve beraberlik içerisinde de gazetemizi bugünlere getirmeyi başardık. Bunda o günden bugüne bizimle çalışan herkesin emeği olduğu gibi bizi bugünlere taşıyan okuyucularımızın ve her zaman yanımızda olan ailelerimizin desteği çok büyük. Ben gazetemizde emeği olan aramızda olsun olmasın bütün çalışanlarımıza, okuyucularımıza ve ailelerimize çok teşekkür ediyorum. Ayrıca bu akşam bizi burada ağırlayan  Parthenios Restaurant’ın sahibi İbrahim Bey ve Eşi Songül Hanım’a da çok teşekkür ediyorum” dedi.

Çınçın yemekte gazete çalışanlarına hediye takdim etmeyi de ihmal etmedi.

Muhammet CİVAN

Muhammet CİVAN / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam